צ'ארלס צחק על קו השיער של וויליאם

הממלכה הבריטית לא זוכרת התרגשות כזו מאז חתונתם של צ'ארלס ודיאנה לפני 30 שנה. אחרי ששני מיליארד בני אדם צפו אתמול בטקס החתונה, רק 300 איש זכו להיות שם כשהחלו החתן והכלה לרקוד. עדות לעד כמה הייתה גדולה השמחה היא העובדה שהאורחים עזבו רק בשלוש לפנות בוקר

ביום שאחרי החתונה המלכותית, הממלכה הבריטית ממשיכה לסקר במרץ ולחשוף כל פרט אפשרי לגבי החתונה והמסיבה שנערכה לאחר מכן. העיתונים ואתרי האינטרנט במדינה מספרים על הלבוש והנאומים בקבלת הפנים והספקולציות לגבי היעד לירח הדבש.

מיד אחרי החתונה, לקח החתן את כלתו הטריה לסיבוב במכונית האסטון מרטין הקלאסית של אביו, עליה התנוססה לוחית רישוי מיוחדת עם הכיתוב "הרגע נישאו" (JU5T WED), אותה הדביק הנסיך הארי על המכונית. על פי המסופר בעיתונים, הנסיך תכנן להדביק קישוטים נוספים על הרכב, אך אביו, הנסיך צ'ארלס הזהיר אותו שלא יעשה נזק למכונית הקלאסית.

עניין נוסף שנידון בהרחבה הוא הנאומים בקבלת הפנים, ובפרט אלו של צ'ארלס, הארי ווויליאם עצמו. האורחים העידו כי הנאום המרגש ביותר היה של הנסיך צ'ארלס, בו אמר בהתרגשות שקייט היא הבת שמעולם לא הייתה לו. בנוסף, גם צ'ארלס וגם הארי התבדחו על חשבון קו השיער הנסוג של ויליאם. צ'ארלס גם אמר בבדיחות הדעת שכשיהיה זקן, בטח ידחוף ויליאם את כיסא הגלגלים שלו מעבר לצוק.

הנסיך ויליאם לא נשאר חייב לאביו ובנאומו אמר שאמנם קו שיערו נסוג, אך קו המותניים של אביו רק הולך ומתרחב. האורחים המשיכו לחגוג עד השעות הקטנות ורק בשלוש לפנות בוקר החלו לעזוב את ארמון בקינגהם שהוסב למועדון ריקודים בשביל הזוג המלכותי.