האישה שחסרה כל כך בחתונה המלכותית

את היום המאושר בחייו העביר הנסיך וויליאם ללא אמו - הנסיכה דיאנה, שנהרגה בתאונת דרכים בשנת 1997. היום, כמעט 14 שנים אחרי, אומרים חבריה של דיאנה: "אין לנו ספק שהיא הייתה מקבלת ואוהבת את קייט, וויליאם עשה בחירה מצויינת"

חודשיים לפני יום הולדתו ה-15, איבד וויליאם הצעיר את אמו דיאנה, שנהרגה בתאונת דרכים בפריז. היום, במהלך החתונה של וויליאם עם קייט מידלטון, אומה שלמה נזכרה בנסיכה האהובה. גם העיתונים הבריטים נזכרו בדיאנה - "יש לקייט נעליים גדולות להיכנס אליהן", כך נכתב הבוקר על השער של הצהובון "הסאן".

חבריה של דיאנה המנוחה, שהצטרפו לשני מיליארדי הצופים ברחבי העולם, אמרו בתום החתונה כי אין להם ספק שדיאנה הייתה מחבבת את קייט. "אני בטוחה שקייט היא לא בליינית ולא רודפת בצע", אמרה סימון סימונס, חברתה הקרובה של דיאנה, "היא תמיד אמרה שכשוויליאם יתחתן, הוא יעשה את זה עם האישה שהוא ירגיש אליה קרבה וחום".

"דיאנה הייתה רומנטיקנית מהשורה הראשונה", אמרה מעצבת האופנה אנה הרווי, שהייתה המעצבת האישית של דיאנה במשך 16 שנים. "אני מאמינה שהיא הייתה מתרגשת לפגוש את אהובתו של בנה, לעקוב מקרוב אחרי סיפור האהבה של השניים, ולדאוג לכך שהנישואים שלהם לא יתפרקו כמו הנישואים שלה", הוסיפה הרווי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק