וויליאם לחמו: רצינו אירוע מצומצם

המעקב הארוך אחרי השפתיים של משתתפי החתונה, הניבו מספר ציטוטים מצחיקים, שאולי ניסו במעט להקל את המתח על הנשואים הטריים וויליאם וקייט. אז מה אמרו משתתפי החתונה האחד לשני? כל הפרטים לפניכם

ווילאם והטבעת נגד האצבע (חדשות 2)

קורא שפתיים שעקב כמונו אחרי טקס החתונה המלכותי ראה את הנסיך וויליאם שולח רגע לפני הטקס בדיחה לאביה של קייט. "זה היה אמור להיות אירוע משפחתי קטן?" תהה וויליאם. הנסיך הארי, שליווה את וויליאם בימים האחרונים והיה לשושבין, נראה עצבני מתמיד, כשהרולס רוייס של קייט עצרה בכניסה לכנסייה, הארי סינן במתח "בסדר, היא כאן עכשיו".

כשהזוג הנשוי עמד מול הארכיבישוף מקנטברי, וויליאם לא היה מאושר כפי שציפו בתחילה. אחרי כמה דקות הוא השתחרר מהמתח, חייך חיוך רחב ואמר לאשתו לעתיד: "את נראית טוב מאוד, יפיפייה". במהלך הטקס עצמו, קייט נראתה נרגשת ובקושי מצאה קול כדי לחזור על דברי הארכיבישוף.

"אתה בסדר ?" שאלה קייט את וויליאם  

פיליפה מידלטון - גנבה את ההצגה (חדשות 2)
במהלך החלפת הנדרים, קייט לא צייתה לנסיך וויליאם. ולאחר מכן התרחשה מיני-דרמה בכנסיה, וויליאם והטבעת של אימו נאבקו באצבע של קייט, והטבעת שעברה בירושה הוצרה כדי להתאים לאצבע של קייט שהצטמקה לקראת החתונה הזו.

כשהשניים יצאו לכרכרה, קייט חזרה לעצמה ושאלה את וויליאם "אתה בסדר?" וויליאם ענה לה בפנים רציניות, כשההמון צועק את שמם של בני הזוג, הם נעלמו על כרכרות לכיוון ארמון בקינגהם תוך שהם מחזירים אהבה לקהל ומנפנפים לעברו.

על המרפסת, ליד המלכה אליזבת' השניה, התרחש רגע השיא שלא היה. כחצי מיליון בני אדם התאספו סמוך לגדר הארמון,  וראו את השניים ניצבים על המרפסת. אולי בגלל המבוכה ממיליארדי הצופים, אולי בגלל הצנעה, קייט וויליאם החליפו נשיקה זריזה מאוד ההמון דרש עוד, אבל בני הזוג סיימו את ההופעה ונכנסו לחדרי ארמון בקינגהם שם אליזבת' אורחת להם ארוחת צהריים של סנדוויצ'ים , אבל סנדוויצ'ים מלכותיים, בהם יינעץ הביס המלכותי הראשון של קייט.