פלורידה: בן שנתיים ירה והרג את אמו

עוד תזכורת כואבת לכך שנשק הוא לא משחק ילדים: פעוט ירה בשוגג באמו בת 33 והרג אותה. אביו הזעיק למקום את כוחות ההצלה, והוא צפוי לעמוד לדין בגין גרימת מוות ברשלנות. האזינו לשיחת הטלפון הסוערת עם המשטרה

 

 

פעוט בן שנתיים וחצי מפלורידה הרג ביריות את אמו בזמן ששיחק בנשק.  אביו הזעיק למקום את המשטרה ובשיחה עם אנשי המוקד הטלפוני סיפר על ניסיונותיו לחלץ מידי בנו את הנשק שבאמצעותו ירה בגבה של אמו, ג'וליה בנט, בת 33 במותה,  ירייה קטלנית אחת.

במשטרה המקומית מסרו כי האירוע התרחש ביום רביעי שעבר: "מעט אחרי 19:00 קיבלנו פנייה טלפונית מגבר שטען שבנו הקטן ירה בטעות באמו". השוטרים ציינו כי הילד יזומן לחקירה, והדגישו כי בהתחשב בגילו הצעיר - הם אינם מצפים להפיק תועלת רבה מעדותו.

בשיחת הטלפון מאותו הערב נשמע אביו של הילד מתקשר נסער למשטרה וכשהוא חסר אונים מבקש לדעת מה לעשות. "הבן שלי לקח את האקדח. ניסיתי לתפוס אותו. אלוהים ישמור, אני לא מאמין שזה קרה", הוא אמר בקול חנוק.

כעת מסתמן כי נגד האב יוגש כתב אישום בגין גרימת מותה ברשלנות של האם. השניים לא היו נשואים ולא חיו יחד בזמן הטרגדיה.

דוברת המשטרה באזור אמרה כי "האסון הזה צריך לשמש תזכורת לכל ההורים שלא להפקיר נשק נגיש לילדים. גם אם חושבים שהוא אינו טעון, זה פשוט לא חכם ובטח שלא בטוח".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת