צפו: גווארדיולה מקלל את מוריניו

רגע לפני משחק חצי גמר ליגת האלופות, העימות בין מאמני בארסה וריאל מגיע לשיא חדש. זה התחיל באמירה של מוריניו על גווארדיולה, לפיה "הוא המאמן היחיד בעולם שמבקר יושר של שופטים". המאמן הקטלוני לא נשאר חייב וקילל את יריבו בשידור חי: "בתקשורת מוריניו הוא הבוס המזויין, המאסטר המזויין". צפו בדברים

הערב הם נפגשים שוב על המגרש ל"קלאסיקו" השלישי בשבועיים האחרונים, אבל המאמנים של ריאל מדריד וברצלונה כבר מנהלים מלחמה כוללת - לפחות בתקשורת.

העימות הגלוי בין המאמנים החל בעקבות שמועה שרצה בספרד לפיה שופט המשחק יהיה פורטוגלי - מדינתו של ז'וזה מוריניו. בברצלונה נכנסו ללחץ, השופט החולף לשופט גרמני, ואתמול כבר יצא מוריניו במתקפה אישית על גווארדיולה: "עד עכשיו הייתה קבוצת המאמנים, המאד קטנה, שמעולם לא דיברו על השופטים", אמר מוריניו במסיבת העיתונאים לקראת  משחק חצי גמר הצ'מפיונס. "יש את הקבוצה שבה אני נמצא, של מאמנים שמדברים על שופטים כשהם עושים טעויות. ועכשיו יש קבוצה חדשה, שבה יש רק מאמן אחד, גווארדיולה, שמבקר את היושר של השופט. לא ראיתי דבר כזה".

גווארדיולה לא נשאר חייב והתייצב למסיבת העיתונאים במצב רוח קרבי למדי. מאמן בארסה, שידוע דווקא בקור הרוח ובג'נטלמניות שלו, שמע את מה שהיה למוריניו לומר והחליט לענות בצורה חריפה ביותר. "בתקשורת מוריניו הוא הבוס המזויין, המאסטר המזויין ואין לו שום רצון להתחרות איתו. הוא יודע הכל על כל העולם, ומחוץ למגרש אפשר להעניק לו כבר את ליגת האלופות. ברביעי ניפגש ואנחנו נעשה הכל כדי לנצח על המגרש".

"החלטתי לענות לו, כי זו פעם ראשונה העונה שהוא קרא בשמי", הסביר פפ את המתקפה חסרת התקדים. "אם הם ינצחו, אני אברך אותו. אני מקווה שהוא יעשה אותו דבר אם אנחנו ננצח. במגרש אני מנסה ללמוד ממנו, מחוץ למגרש - ממש לא". פפ נשאל על מצבו של אינייסטה, וגם במקרה הזה ענה בציניות: "הוא בחוץ במאה אחוז, אבל אני מאמין שנסיים את המשחק עם 11 שחקנים, בדיוק כמו שסביר להניח שריאל מדריד תסיים עם 10".

קטע הווידאו באדיבות אתר sport5.co.il