אין כניסה למעריצה של ויליאם וקייט

אחרי ששבתה רעב במשך 16 ימים מחוץ לשגרירות הבריטית במקסיקו, הצליחה אסטיבליס צ'אבס להשיג מימון לטיסה לבריטניה, במטרה להיות נוכחת מחוץ לכנסיה בחתונה המלכותית. אולם, כשהגיע לנמל התעופה הית'רו, סירב פקיד ההגירה לתת לה להכנס למדינה

(AP)

חלומה של אסטיבליס צ'אבס, המקסיקנית בת ה-19, הוא להיות אורחת בחתונה המלכותית של ויליאם וקייט. אחרי שהצליחה לעורר מהומה תקשורתית וסיפורה הגיע לחדשות ברחבי העולם, הצליחה צ'אבס להגיע ללונדון. אולם, כנראה שפקיד ההגירה לא שמע את סיפורה, וסירב להכניסה לממלכה המאוחדת.

צ'אבס התפרסמה בחודש פברואר האחרון, כאשר פתחה בשביתת רעב מול שגרירות בריטניה במקסיקו במשך 16 ימים, בניסיון לקבל הזמנה לחתונה. הצעירה קיבלה בתום התקופה מכתב סירוב מנומס מנציג של הנסיך ויליאם. אולם, סיפורה של צ'אבס נגע לליבו של הלוביסט אוקטביו פיטץ', שהסכים להלוות לה את הכסף הדרוש להגיע לעיר. כך, חשבה צ'אבס, תוכל אולי לזכות במבט חטוף בחגיגה המלכותית מחוץ לכנסיית ווסטמינסטר.

אולם, כאשר נחתה בשדה התעופה הית'רו בלונדון, סירב פקיד ההגירה להכניס את צ'אבס למדינה. רשויות ההגירה של בריטניה טענו כי צ'אבס לא הציגה כמות מספקת של משאבים על מנת לממן את שהייתה ולא הצהירה על כתובת בה היא מתכוונת ללון בשלושת השבועות אותם היא עתידה לבלות במדינה.

צ'אבס שהגיעה ללונדון דרך טיסת המשך ממדריד, נשלחה בחזרה לספרד, שם היא שוהה כעת. הלוביסט אוקטביו פיטץ' סיפר לסוכנות הידיעות AP כי היא שלחה לו שלושה אי-מיילים מאז הגיעה לספרד, בראשון מהם היו רק שתי מילים: "עזור לי". כעת מנסים השניים לשכנע עיתונאים ספרדים הנוסעים לסקר את החתונה לקחת את צ'אבס תחת חסותם.

צ'אבס אמרה בעבר כי היא מעריצה את משפחת המלוכה הבריטית מילדות. לדבריה, אביה סיפר לה שאמה, שמתה כשילדה אותה, הייתה מעריצה של הנסיכה דיאנה, אמו של ויליאם.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק