הנסיכה קייט מסרבת להיות צייתנית

היא תבטיח לשמור עליו, לתמוך בו ולאהוב אותו, אבל קייט מידלטון מסרבת לעשות דבר אחד שכמעט כל נשות המלוכה לפניה עשו ביום חתונתן - להישבע לציית לבעלה. בני הזוג המלכותיים החליטו לאחרונה כי יכתבו את הנדרים בעצמם, כשקייט מצידה החליטה לזנוח את המסורת ארוכת השנים, ממש כפי שעשתה דיאנה בחתונתה עם צ'רלס ב-1981

מורדת במוסכמות: אחרי שהבריטים הבינו שקייט מידלטון היא בהחלט לא נסיכה מסורתית והודיעו כי לא מעניין אותם אם המיועדת של וויליאם היא בתולה או לא, הודיעה אשת המלוכה בעתיד על מסורת נוספת שתשבור - כשלא תשבע בפני האומה במסגרת החלפת הנדרים "לציית לבעלה". החתונה המלכותית תיערך ביום שישי הבא, 29 באפריל, ותועבר במלואה במשדר מיוחד בחדשות 2 באינטרנט.

החתונה המלכותית בבריטניה - סיקור מיוחד

"קייט מתכוונת ללכת בצעדיה של הנסיכה המנוחה דיאנה ולשנות את הברכה המסורתית", דווח אמש, "ובמקום זה תסתפק בברכה לאהוב, לתמוך, לכבד ולשמור". בני הזוג המלכותיים הודיעו לאחרונה כי החליטו לכתוב בעצמם את הנדרים שיחליפו במועד החתונה.

דיאנה, כאמור, הייתה לאשת המלוכה הראשונה שסירבה להישבע לציית לבעלה, אך היא לא הצליחה ליצור בכך נורמה חדשה. חתונות מלכותיות לאחר זו של צ'ארלס ודיאנה המשיכו לכלול את שבועת הציות לבעלים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק