סין: פורץ נתקע בקומה 6 - וחולץ

שודד אחד חסר מזל במיוחד מצפון מזרח סין מצא את עצמו תלוי בין שמיים וארץ, לאחר שנתקע במערכת האוורור של הבניין. השכנים הזעיקו את השוטרים, שהזעיקו את הכבאים, שהצילו את הפורץ במבצע חילוץ דרמטי שתועד במלואו. עכשיו, במקום שלל, קיבל הפורץ פרסום עולמי וסיפור יוצא דופן - אותו יוכל לספר לחברים בתא בבית הכלא

סוף גנב לתלייה - מגבוה: פורץ חסר מזל מצפון מזרח סין נתקע במרום הקומה ה-6, וניצל רק בזכות פעולת חילוץ דרמטית של מכבי האש.

האירוע התרחש אתמול בעיר אנשאן במחוז ליו-נינג שבסין. פורץ שניסה לחדור לדירה בקומה ה-6 נתפס במערכת האוורור של הבניין, ונתלה בין שמיים ובין ארץ. אנשי המשטרה שהוזעקו על ידי השכנים, קראו לעמיתיהם מכוחות הכיבוי כדי להציל את הפורץ שנמצא תלוי במרחק של סנטימטרים בודדים וכנראה גם שניות בודדות מנפילה קטלנית.

בדרמה יוצאת דופן שנמשכה כחצי שעה, וצולמה במלואה על ידי הטלוויזיה הסינית, הצילו המחלצים את חייו של הפורץ. אחד הכבאים טיפס על הבניין, בין עמוד הבטון למערכת האוורור, כשהוא קשור לכבל מיוחד. במאמץ ראוי לציון, הגיע הכבאי אל השודד, אחז בבגדיו והקפיץ אותו לקומת המדרגות, שם המתין לו צוות של כבאים נוספים. הם איבטחו אותו והעבירו אותו כבול לצוות השוטרים, שיקחו אותו להתקע מעכשיו - בבית הסוהר.