גופת "חייזר" נמצאה קבורה בשלג בסיביר

חובבי המדע הבדיוני מאמינים כי סיביר היא קרקע נוחה למפגשים מהסוג השלישי - בני אדם עם עב"מים. ואמנם, בני זוג שיצאו לטייל סמוך לעיר אירקוצק בסיביר גילו גופה של "חייזר" בגובה 60 ס"מ קבורה למחצה בשלג, והחליטו לתעד את התגלית המרעישה. הסרטון שצולם הפך ללהיט ענק ברשת. אמת? שקר? צפו בתיעוד ושפטו בעצמכם

סקאלי ומאלדר צריכים לקנות כרטיס טיסה לרוסיה? אם לשפוט לפי התיעוד הזה שזוכה לפופולריות עצומה ברשת, התשובה חיובית בהחלט. בני זוג מרוסיה שיצאו לטייל סמוך לעיר אירקוצק שבערבות סיביר - עיר הידועה בקרב חובבי החוצנים כמקום מפגש אפשרי עם עב"מים - גילו להפתעתם גופה של מה שנראה כמו חייזר, קבורה למחצה בשלג.

"לא האמנו למראה עינינו", מספר איגור מולוביץ', שצילם את "גופת" החוצן והעלה את הסרטון לאתר יו-טיוב. "זה היה קצת מפחיד מכיוון שגם לא היה באזור שום סימן של נחיתת חללית". ה"חייזר", שגובהו 60 ס"מ, נמצא כשהוא "מת", רגלו הימנית חסרה וחורים בעיניו ובפיו.

סרטון הווידאו בו מצולם החוצן הפך תוך ימים ספורים ללהיט באתר יו-טיוב, וכבר זכה ליותר מ-700 אלף צפיות. כמו בכל תיעוד של עב"מים, התגובות נחלקות לאלו שמאמינים ולאלו שלא מאמינים בקיום חיים בחלל החיצון. "זו תגלית נהדרת", אמר אחד המגיבים, בעוד שגולש אחר טען כי "הסרטון מזויף!". מאמינים או לא? צפו בסרטון ותחליטו בעצמכם.