אוסטרליה: בן 10 יעבור טיפול לשינוי מין

מהרגע שהוא זוכר את עצמו, נהג ג'יימי להתנהג כמו בת. הוא לבש שמלות, גידל שיער והשתמש בשירותי הנשים. אפילו משפחתו השלימה עם המציאות ואחיו התאום לא מתבייש בכך ש"יש לו אחות". עכשיו אישר בית המשפט לתת לג'יימי תרופות שיעצרו את הליך ההתבגרות המינית שלו - כדי שלא יהפוך לגבר. השלב הבא: מתן הורמונים נשיים

בת-בן. אילוסטרציה (חדשות 2)

בית משפט באוסטרליה אישר לילד בן 10 להפוך לאדם הצעיר ביותר במדינה שיעבור טיפול לשינוי מין.

בשנתיים האחרונות גדל ג'יימי כילדה לכל דבר: הוא לובש שמלות, הולך לשירותי הנשים ומגדל שיער בלונדיני ארוך. הוריו, רופאיו והפסיכיאטרים המטפלים בו הביעו חשש כי הליך ההתבגרות המינית הקרב עלול לגרום לו ללקות בדיכאון ואף לשים קץ לחייו.

בית המשפט קיבל את פנייתם ואישר התחלת טיפול תרופתי שיעצור את הליך ההתבגרות המינית הגברית אצל ג'יימי. כאשר ימלאו לג'יימי 16 ישקול בית המשפט את השלב השני בתהליך: מתן הורמונים נשיים.

במהלך הדיונים שמעו השופטים את הילד שהגדיר את עצמו כ"יצור" וכ"ילדה הכלואה בגוף של ילד". אמו של ג'יימי הביעה ביטחון מוחלט כי הצעד יהווה את הפתרון הטוב ביותר עבור בנה וסיפרה כי המשפחה כולה מקבלת אותו כפי שהוא: ילדה. לדבריה, כבר לפני שלוש שנים השלים גם אחיו התאום של ג'יימי עם העובדה שהוא לא כמו כולם והודיע: "יש לי אחות".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק