ארה"ב: אב רצח את בניו ושלח צילום לאם

משטרת טקסס עצרה גבן בן 28 בחשד שרצח את שני בניו, בני שנתיים ושמונה חודשים. אמם של הילדים שחיה בנפרד מהם, גילתה על הרצח בצורה טרגית במיוחד: האב החשוד במעשה שלח לטלפון הנייד שלה תמונה של גופת בנם התינוק

טרגדיה בטקסס ארצות הברית. ארכיון (חדשות 2)

רצח מצמרר אירע השבוע בטקסס, ארצות הברית: גבר בן 28 שלח לבת זוגתו לשעבר תמונות לטלפון הנייד של שני בניהם, האחד בן השנתיים והשני בן שמונה חודשים, עם הכיתוב "אנחנו אוהבים אותך, להתראות". לאחר שעות של חיפושים נמצאו השניים ללא רוח חיים.

גבריאל ארמנדריז, אב הילדים החשוד ברצח, נעצר ובית המשפט קבע כי יש להפקיד ערבות לשחרורו בסך 1.5 מיליון דולר. המשטרה המקומית לא מסרה פרטים נוספים לגבי הרצח, ולמצב בו נמצאו שני הפעוטות.

החשד הראשוני לשלומם של הילדים הקטנים החל ביום רביעי בערב, לאחר שארמנדריז שלח לאם ילדיו שלוש תמונות לטלפון הנייד שלה, בזמן שהייתה שעבדה במסעדה מקומית בה היא ממלצרת.

"אוהבים אותך, להתראות"

באחת התמונות נראים שני ילדיה הקטנים גטלין ולוק יושבים על מיטה. בתמונה השנייה נראים השניים ליד אביהם כשלצד התמונה הכיתוב "אנחנו אוהבים אותך, להתראות". בתמונה השלישית והקשה ביותר נראה התינוק בן ה-8 חודשים ללא רוח חיים.

מיד לאחר מכן פנתה האם למשטרה המקומית שהחלה בחיפושים נרחבים אחר הילדים, אך למרבה הצער בבוקר יום חמישי הם נמצאו מתים. חבריה של האם מוסרים כי הילדים היו חמודים מאוד, וכי כעת יהיה עליה לארגן שתי הלוויות.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק