אופס, לא זכיתם ב-4.3 מיליון ד' בלוטו

ג'ים ודורותי ספארגו קמו בבוקר, פתחו עיתון וגילו שזכו ב-4.3 מיליון דולר בלוטו. השניים החלו לחגוג ולפנטז על חופשה מסביב לעולם, אבל רק אחרי שכבר הודיעו לילדיהם שאבא ואמא הפכו לעשירים, התבררה הטעות. העיתון פרסם אומנם את המספרים שעלו בגורל - אבל יום קודם לכן

עשירים? אל תאמינו לכל מה שכתוב בעיתון (חדשות 2)

בני זוג מארה"ב שכבר חגגו את הזכייה הענקית שלהם בלוטו נאלצו להתעורר מהחלום, לאחר שהתברר כי העיתון פרסם בטעות מספרים לא נכונים.

"קמתי בבוקר וגיליתי שאנחנו מיליונרים", משחזר ג'ים ספארגו מקולורדו את רגעי האושר שלפני הבשורה המרה. ג'ים ואשתו דורותי לא ידעו את נפשם כאשר השוו בין המספרים שבטופס הלוטו שברשותם לאלה שפורסמו בעיתון.

הם התקשרו בשמחה לבנם ולבתם ובישרו להם כי זכו בפרס של 4.3 מיליון דולרים. אבל תוך זמן קצר, אחרי בירור נוסף, נפלו פניהם. השניים גילו כי המספרים שמופיעים בעיתון הם למעשה תוצאות ההגרלה שנערכה יום קודם לכן. בעיתון פרסמו התנצלות והבהרה בה הסבירו כי נפלה טעות בשל "אינפורמציה לא נכונה". 

למרות האכזבה המרה, מצליחים ג'ים ודורותי לשמור על חיוך ומבהירים שהם לא מתכוונים להפסיק למלא לוטו. "אני מקווה שיום אחד אצליח באמת לנחש את המספרים", מסכם ג'ים באופטימיות. 

רוצים לקבל עוד עדכונים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק