בריטניה: בן 4 נמצא מת במייבש הכביסה

אם ל-5 בת 42 מבריטניה הלכה לחברתה כדי להתמודד עם ליל שתייה פרועה, אך הערב הסתיים בטרגדיה. בעודה מתאוששת מה"הנג אובר" שפקד אותה, נכנס אחד מילדיה למייבש הכביסה - וננעל בתוכו בעודו פועל. רק כעבור מספר שעות נמצאה גופתו החבולה בתוך המייבש

סוני בן ה-4 מת במייבש (SKY)

טרגדיה בבריטניה: ילד בן ארבע מת בצורה אכזרית במיוחד לאחר שנלכד במייבש הכביסה במשך שעתיים שלמות, לפחות. 

עדיין לא ידוע מהן בדיוק הנסיבות שהובילו לטרגדיה הקשה, אך מחקירתה הראשונית של האם אן מרי גיבסון במשטרה עלה כי היא התאוששה מ"הנג אובר" בביתה של חברתה, ולא השגיחה על בנה הקטן, סוני. כאשר חזרה לביתה היא מצאה אותו במייבש, כשהוא ללא רוח חיים וסובל מכוויות וחבטות קשות.

כשהתבקשה האם בבית המשפט לתאר את הרגע שבו מצאה את בנה המת, היא אמרה כי סוני תמיד אהב לשחק במחבואים ברחבי הבית. לדבריה, הוא ככל הנראה טיפס לתוך המייבש ובעזרת הרגל טרק את הדלת מאחוריו. המייבש, כך לטענתה, החל את עבודתו באופן אוטומטי.

מעדותה של גיבסון עולה כי היא הזעיקה את המשטרה כאשר הבחינה שבנה נעלם, עוד לפני שמצאה את גופתו. רק כאשר שאלו אותה השוטרים מה לבש - היא הלכה לחדר הכביסה כדי להיזכר, ואז מצאה את גופתו של סוני, חבולה וללא רוח חיים, כשלגופו פיג'מה.

חוקרי המוות קבעו שהילד עבר הזנחה פושעת

עוד סיפרה גיבסון לחוקרים: "התקשרתי לבעלי לשעבר כדי לראות אם אולי, במקרה, הוא הגיע מוקדם יותר כדי לאסוף את סוני, אבל ידעתי שהוא לא יעשה את זה בלי להודיע לי מראש". "כשראיתי אותו מכופף בתוך המייבש קיוויתי שאולי הוא רק ישן, אבל בתוך תוכי ידעתי שהוא מת", היא הוסיפה.

כמה ימים אחרי מותו של סוני, נעצרה גיבסון בחשד להזנחה. "הוא היה ילד מלא חיים, תוסס, עצמאי, ילד לעניין. הכול עניין אותו. הוא טיפס לכל מקום, חיפש אתגרים כל הזמן, הוא אהב מאוד להתחבא. יום אחד חיפשנו אותו במשך שעות ואז הוא צץ פתאום משום מקום", היא אמרה בעצב.

הפתולוג שבדק את הגופה, פרופסור גאי רותי, אמר לחוקרים שסוני לא קיבל יחס ראוי. "הוא היה מלוכלך, ראשו היה מלא בכינים ושיניו לא קיבלו טיפול מעולם", אמר רותי.

כעת, מרי אן גיבסון ממתינה במעצר בית להחלטת בית המשפט שיקבע אם היא אשמה במותו של סוני, בהזנחה - או שאירועי אותו הבוקר הם עונש מספיק חמור שירדוף אותה למשך שארית ימי חייה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק