הבריטים חוששים: קייט הולכת ומרזה

הבריטים מתכוננים לחתונה של הנסיך וויליאם וקייט מידלטון שתיערך עוד שבועיים וחצי. אלא שעכשיו הם מתחילים לחשוש מהדרך שבה הנסיכה המיועדת נערכת ליום הגדול. קייט החלה בדיאטה חריפה ומרזה מיום ליום

קייט מידלטון נכנסה באופן מושלם לתפקיד הנסיכה, אבל עיתוני בריטניה והממלכה כולה מדברים בימים האחרונים רק על בעיה אחת - הצעירה הולכת ומרזה בקצב מסחרר, אולי אפילו מסחרר מדי.

החתונה המלכותית בבריטניה - סיקור מיוחד

אתמול באירוע שהתקיים בבלקבורן, התנהגה קייט כנסיכה מושלמת. היא חייכה, לחצה ידיים לכולם ופיזרה אופטימיות לכל עבר. "יש לי את התמיכה של החברים שלי, עבודה שאני נהנה בה וכמובן את קתרין", התרברב הנסיך וויליאם.

בהשוואה לתקופת הצעת האירוסין, גם וויליאם יודה שיש פחות ופחות מקייט עצמה, אולי בלחץ החתונה. הרגליים מצטמקות והגזרה של השמלה רק יורדת ונעשית דקיקה יותר ויותר.

קייט מפלסטיק - רק 35 לירות שטרלינג

לא צריך ללכת רחוק כדי לראות לאן המצב הזה יכול להידרדר. דיאנה, אמו של וויליאם, העידה בעבר כי סבלה מהפרעות אכילה קשות כשהייתה חלק מבית המלוכה. עם זאת, במקרה של קייט, הדיווחים הם כי היא פשוט החלה בשיטת דיאטת דוקאן הצרפתית - שכוללת אכילת קוטג' דל שומן, הרבה חלבונים ופירות ים. מדובר בשיטה שנקטו בה בעבר פנלופה קרוז, ג'ניפר לופז והדוגמנית ג'יזל.

ואם החתונה לא מספיקה כדי להלחיץ את קייט, החלו השבוע בחנות הצעצועים "המליז" בלונדון למכור את בובת הנסיכה קתרין ב-35 לירות שטרלינג, מה שהופך אותה למודל החיקוי החדש של מתבגרות העולם.

הספירה לאחור בינתיים, נמשכת. התאריך הוא 29 באפריל והמקום: מנזר ווסטמינסטר בלונדון. שני מיליארד צופים ברחבי העולם יחכו לראות את קייט לבושה בשמלת הכלולות ולדעת שהיא לא הלכה רחוק מדי כדי להיכנס אליה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק