ארה"ב: "מנתח" הרג אישה בהזרקת סיליקון לישבן

אלנה קארו, בת 42, מתה ביום שבת בבית חולים בלאס וגאס, זמן קצר לאחר שיצאה מניתוח "הרמת ישבן" במרפאה בלתי חוקית. מפעילי המרפאה, מהגרים מקולומביה, ניסו להימלט מארה"ב ונעצרו בחשד לרצח

מנתח לא מורשה ואשתו נעצרו בחשד לרצח, לאחר שאישה שעברה ניתוח "הרמת ישבן" במרפאה שלהם, ברחוב אחורי בלאס וגאס, מתה.

אלנה קארו, בת 42, סיימה את חייה בבית החולים זמן קצר לאחר ההליך, שבוצע על ידי הרופא הקולומביאני רובן דאיו מאטלאנה גלבאס, בן 55. לשוטרים אמר גלבאס כי הוא מורשה לעסוק רק בהומיאופתיה וגם זה, רק בארץ מוצאו. הוא ואשתו, כרמן אולפידיה טורס-סנצ'ז, בת 47, נעצרו אמש כשניסו לעלות על טיסה חזרה לקולומביה.

לפי שכניהם של הזוג, הם הציעו לכאורה טיפולים רבים, שכללו הגדלת חזה וניתוחי פנים קוסמטיים. בתה של האישה שמתה אמרה ששבוע לפני מותה, השניים הזריקו לאמה בוטוקס.

"הכל יהיה בסדר, אל תדאגי"

קארו מתה ביום שבת, שעות ספורות לאחר שבתה בת ה-17 הורידה אותה במרפאה. לפי דוח המעצר, הבת נשארה לצפות בבדיקה של אמה לפני שעזבה ואמרה לה שהיא תשוב לאסוף אותה. היא אמרה לרופא לטפל היטב באמה והוא השיב: "הכל יהיה בסדר, אל תדאגי".

ההליך, במסגרתו מזריקים סיליקון לתוך הישבן, הוא בלתי חוקי בארה"ב. לדברי הרופא, בתחילה הוא סירב לבצע את ההליך כי לא היה לו ציוד מתאים אך לאחר מכן שינה את דעתו.

קארו יצאה מהמרפאה, ושוטטה ברחובות לאס וגאס, כשהיא סובלת מכאבים עזים. היא פונתה לבית החולים ומתה כעבור דקות. שהבת הגיעה לאסוף את אמה, ה"מרפאה" הייתה ריקה מאדם והרהיטים הוזזו.