האחות האוקראינית של קדאפי שוברת שתיקה

אחת משתי הנשים שחיו במחיצתו של שליט לוב החליטה לצאת להגנתו. היא סיפרה על בוס אהוד שהעניק מדי שנה שעון עם תמונתו, ואפילו דמי כיס לשופינג בניו יורק

קדאפי והאחות האוקראינית (חדשות 2)

אחת האחיות האוקראיניות של מועמר קדאפי החליטה לשבור את שתיקתה ולראשונה מאז שבה למולדתה הכחישה בריאיון ל"גארדיאן" הבריטי את השמועות כאילו היו היא ועמיתתה מאהבות של העריץ הלובי.

האישה, אוקאנה בלינסקאיה, אישרה כי היא וחברתה נהגו לכנות את קדאפי "פאפא", אך הדגישה כי אין משמעות הדבר כי התנהלו ביניהם יחסים אינטימיים.

בלינסקאיה שבה לאוקראינה זמן קצר אחרי תחילת ההסלמה בלוב. היא הרעיפה שבחים על קדאפי ותיארה אותו כמעסיק נדיב מאוד שהעניק לה מתנות רבות. בין היתר, הוא העניק לה כשי מדי שנה שעון שעליו מתנוסס דיוקן פניו.

"אין לי שום דבר נגדו", הדגישה האוקראינית בריאיון. "כשביקרנו בניו יורק, למשל, 'פאפא' נתן לנו דמי כיס מיוחדים לקניות, כדי שנוכל להסתובב בין חנויות הבגדים".

ה"הבלונדינית הנחשקת" ממשיכה לשתוק

בלינסקאיה סיפרה כי חברתה, שבינתיים שומרת על שקט תקשורתי, מעולם לא ניהלה יחסים אינטימיים עם קדאפי בניגוד להדלפות שנחשפו בוויקיליקס. האישה, שזכתה לתואר השנוי במחלוקת של "הבלונדינית החושנית" של קדאפי, גם לא הייתה - לדבריה - אחת המקורבות ביותר לשליט לוב. "היא פשוט הייתה המנוסה יותר", ניסתה בלינסקאיה להסביר.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק