אוסטרליה: נפלה עם הרכב 6 קומות - ושרדה

נהגת אוסטרלית ממלבורן הצליחה להתגבר על מחסום פלדה ובטון, לצנוח עם המכונית שלה 40 מטרים, להיתקע בין שני בניינים ... ולהישאר, איכשהו, בחיים. מגישי העזרה הראשונה מספרים כי חגורת הבטיחות סייעה לה, אבל רק המזל הציל את חייה

נהגת אחת ממלבורן, אוסטרליה, הצליחה ליפול עם רכבה מהקומה השישית של חניון, להיתקע, שוב, עם הרכב בין שני בניינים, לשרוד - ולספר על החוויה לרופאים, למשטרה ולביטוח.

הנהגת, בת 41, נפלה עם רכבה מגובה של 30 מטרים בתוך חניון רב-קומות. המשטרה באוסטרליה מנסה לברר כעת איך בדיוק הצליחה הנהגת המוכשרת לחלוף מבעד לכבל הפלדה ומחסום הבטון בחניון וליפול מטה.

"המראה היה נורא, היה קשה מאוד להסתכל על זה, אני לא מצליח להבין איך היא שהצליחה לשרוד את הנפילה ואחר כך לצאת מהרכב", סיפר מיכאל רוקפלר, עד ראייה ששוחח עם צוותי התקשורת הרבים שהגיעו לזירה. "זה נשמע כמו תאונת משאית. הרעש נמשך 5-6 שניות, אחריו שמענו פיצוץ עצום ואז שקט".

"הרבה דברים שמרו עליה - אבל בעיקר מזל"

הנהגת אמנם נשארה בחיים, אבל נפצעה באורח לא פשוט: חתכים עמוקים נפערו בפניה ובבית החולים המלכותי של מלבורן בודקים אם נגרם נזק ללעמוד השדרה שלה במהלך הנפילה. מצבה לא קל, אבל אין סכנה לחייה, והרופאים מספרים שהיא מצליחה לתקשר עם בני משפחתה.

הפרמדיקים שהגיעו לטפל באישה טוענים שחגורת הבטיחות הצילה את האישה ממוות. "החגורה בלמה את הנפילה שלה לצד הנוסע ברכב, לצד שספג את עיקר הנזק ואת עצמת המכה", מספר מגיש העזרה הראשונה שפינה אותה לבית החולים. "אני בטוח שהרבה מאוד דברים שמרו עליה בחיים, חגורת הבטיחות, כריות האוויר, אבל בעיקר - הרבה מזל". 

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק