אחרי 70 שנות נישואים: קשישה רצחה את בעלה

בני הזוג טאנג מאוסטרליה עברו הרבה בחיים. הם שרדו את הפלישה היפנית לסין, את מלחמת העולם השנייה וגם את המלחמה הקרה. אבל אחרי 70 שנות נישואים, משהו ככל הנראה השתבש. בימים אלה עומדת קלרה טאנג למשפט בגין רצח בעלה בן ה-98, והיא טוענת: חששתי שבעלי מתכוון להרעיל אותי

קלרה וצ'ינג בימים מאושרים יותר (חדשות 2)

קשישה בת 92 עומדת בימים אלה בפני כתב אישום חמור בבית המשפט באוסטרליה, בגין רצח בעלה בן ה-98 אחרי לא פחות מ-70 שנות נישואים.

קלרה טאנג מואשמת שדקרה והכתה למוות בשנה שעברה את בעלה בביתם בעיר סידני, כך מדווח העיתון "סאן-הראלד". על פי כתב האישום שהוגש לבית המשפט העליון במדינה, האישה דקרה את בן זוגה צ'ינג יאנג טאנג פעמיים בבטנו והכתה אותו בראשו. השוטרים שהוזעקו לזירה מצאו את הקשישה כשבגדי ספוגים בדם.

עורכי דינה של טאנג טענו בפני השופטים כי היא סובלת מבעיות נפשיות רבות ובין היתר חששה שבעלה מנסה להרעיל אותה. בית המשפט דחה את הבקשה לשחררה בערבות בשל "רמת האלימות" בה היא מואשמת וציין כי למרות גילה המופלג היא עדיין מסוכנת לקהילה. יחד עם זאת, הותר לה לשהות בבית חולים פרטי תחת השגחה.

בני הזוג שמוצאם מסין, כך מדווחים באוסטרליה, הצליחו לשרוד את הפלישה היפנית למדינה הקומוניסטית ואף את מהפכת התרבות של מאו טסה-טונג, לפני שעברו משנחאי ליבשת הקטנה בעולם לפני 30 שנה, אולם נראה שהבעל לא הצליח לשרוד את הטירוף של אשתו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק