ההתאבדות המסתורית של שפנפנת הפלייבוי הברזילאית

בסיפור הזה יש את כל המרכיבים לסרט מתח טוב: דוגמנית יפהפיה, יורשת עשירה, רוכב סוסים שרמנטי, מגיש טלוויזיה וגם התאבדות כפולה. אלא שמדובר באירוע אמיתי לחלוטין, שאת נסיבותיו מנסים עכשיו חוקרי המשטרה בברזיל להבין: מה באמת גרם למותה של סיבל דורסה?

סיבל דורסה. קפצה למותה (ultimosegundo)

את נסיבות מותה הטרגי של הדוגמנית הברזילאית סיבל דורסה אופף מסתורין רב. מי שמנסה להתחקות אחר שרשרת האירועים שהביאה להתאבדותה בסוף חודש מרץ, מגלה שגם חייה היו כאלה. מנישואים לרוכב סוסים מפורסם ועשיר, דרך קשר עקיף ל"קללה" שרובצת על משפחת אונסיס עתירת ההון, ועד לקשר עם מגיש בידור ששם קץ לחייו כחודשיים לפניה.

מותה של היפהפיה בת ה-37, שבחייה כיכבה גם על שער "פלייבוי" הברזילאי, מרעיש את התקשורת המקומית והדרום-אמריקנית. בעלה הראשון היה יזם ולאחר שהשניים הביאו ילד לעולם, פרננדו, היא התגרשה ממנו והתחתנה עם אחד מרוכבי קפיצות-הסוסים המפורסמים בעולם: אלבארו אלפונסו דה מירנדה נטו.

לדה מירנדה ודורסה נולדה ילדה, ויויאן. לאחר זמן מה התגרשו בני הזוג, ודה מירנדה התחתן עם היורשת המיליארדרית של משפחת אונסיס היוונית ורוכבת סוסים מפורסמת ביותר בעצמה: אתנה אונסיס ראסל. כשהכירו השניים, הייתה אתנה בת 17 בלבד.

בני הזוג קפצו מאותו חלון - בהפרש של חודשיים

ההרמוניה המושלמת של חייה של אונסיס נסדקה בשבוע שעבר עם החדשות הרעות מסאו-פאולו, ברזיל. גרושתו של בעלה שמה קץ לחייה ובדירתה נמצאו מכתבים בהם התלוננה על העובדה שאונסיס ודה מירנדה מגדלים את בתה ויויאן.

כלי התקשורת קשרו את המוות ל"קללת אונסיס". המשפחה העשירה, שאתנה היא הצאצאית היחידה שנותרה בחיים ממנה, ידעה לאורך השנים מיתות מסתוריות, סקנדלים וטרגדיות. כשהייתה רק בת שנתיים, מתה אמה של אתנה מהתקף לב פתאומי.

אך נראה שהתאבדותה של הדוגמנית לא נבעה רק מיחסיה הבעייתיים עם בתה, בעלה לשעבר ואשתו החדשה והצעירה. לפני כחודשיים קפץ מאותו החלון ממנו עתידה לקפוץ היא עצמה, בעלה החדש: מגיש בידור בערוץ "אי!" בשם ג'ילברטו סקארפה.

לאחר התאבדותו היא כתבה בדף הפייסבוק שלה: "פוצע אותי לחיות בלי ילדיי ובלי אהבת חיי". כעבור חודשיים, כאמור, קפצה מהחלון בסאו-פאולו - ומתה. את הסיפור המלא על חייה ומותה, סביר להניח שנמצא בעוד מספר שנים על מסכי הקולנוע שלנו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק