בפעם היחידה שלא מילא טופס - הפסיד 319 מיליון דולרים

"אני לא מרגיש שיש לי מזל השבוע", זו הסיבה שנתן תושב מדינת ניו-יורק לחבריו, כשאלה הפצירו בו להשתתף איתם בהגרלת הלוטו. האיש נהג לשלוח את הטופס עם שבעה מחבריו לעבודה באופן די קבוע, אך החליט שלא לשלוח דווקא בשבוע בו זכו בפרס הגדול: 319 מיליון דולר. מה שבטוח, הוא צדק. באמת לא היה לו מזל השבוע

לשבעת תושבי ניו-יורק ברי המזל, שזכו בהגרלת הלוטו בלא פחות מאשר 319 מיליון דולר, היה אמור להצטרף זוכה שמיני. אך אדם אחד, חסר מזל במיוחד, קיבל החלטה שעלתה לו בעשרות מיליונים. שמונה חברים שעבדו ביחד במחלקת המחשוב של מדינת ניו יורק שבארצות הברית נהגו לשלוח טופס יחד מדי שבוע, אך אחד מהם החליט לוותר בפעם האחרונה כי הרגיש "שאין לו מזל".

נכון לעכשיו, מתייעצת שביעיית המיליונרים הטריים עם עורכי דין ויועצים פיננסיים לקראת החלוקה. הפרס, אגב יתקזז בשליש לכדי 203 מיליון דולר, אם יחליטו לקבל את כל הסכום בבת אחת. השביעייה מורכבת מחבורה של צעירים ומבוגרים, שנהגו לשלוח את הטופס ביחד.

ביום שאחרי הזכייה, איש מהשבעה לא הגיע לעבודה ומאוחר יותר התברר שכולם התפטרו ממנה לאלתר. מכריהם מהמשרד העידו כי "הפרס לא יכול היה להגיע לאנשים נחמדים יותר". בעלת מסעדה בה סעדו השבעה לעיתים קרובות אמרה "הם אנשים נפלאים עם הרגליים על הקרקע".

עם זאת, השמיני, שהחליט לא להשתתף הפעם בכרטיס, במחיר של קצת יותר מדולר, בוודאי יחווה מכה קשה. עם זאת, לזכותו ייאמר שתחושות הבטן שלו הן יוצאות מן הכלל. אין ספק שבאמת לא היה לו מזל באותו השבוע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק