העד של ברלוסקוני: ג'ורג' קלוני

סילביו ברלוסקוני נאשם כי שידל קטינה לקיים עימו יחסי מין תמורת כסף. הקטינה טוענת כי האירוע קרה במסיבה בה נכח גם לא אחר מאשר ג'ורג' קלוני. כעת מנסה צוות ההגנה של ברלוסקוני להפריך את גרסתה של המתלוננת – בכך שיקרא לקלוני להעיד במשפט

קלוני. יעלה על דוכן העדים? (חדשות 2)

עד מפתיע: צוות ההגנה של ראש ממשלת איטליה סילביו ברלוסקוני רוצה שהשחקן האמריקני ג'ורג' קלוני יעיד לטובת הנאשם. בקרוב עתיד להיפתח משפטו של ברלוסקוני, החשוד ששידל קטינה לקיים עימו יחסי מין תמורת תשלום. בנוסף, נאשם ברלוסקוני כי ניסה להשתמש בכוחו הפוליטי וקשריו על מנת לטייח את הפרשה.

המשפט ייפתח ב-6 באפריל, אך רשימת העדים הוגשה כבר היום לבית המשפט. כעת, על השופטים לאשר את העדים, ביניהם מופיעים גם ג'ורג' קלוני ובת זוגו האיטלקית, אליזבטה קנליס. השופטים כעת צריכים להחליט אם הכוכב ההוליוודי יזומן להעיד.

על פי ההגנה, הקטינה המאשימה את ברלוסקוני כי שידל אותה לקיים עימו יחסי מין, טוענת כי במסיבה שבה קרה האירוע, נכחו קלוני ובת זוגו. אולם, כנשאלה קנליס על העניין, הכחישה שהיא או קלוני היו שם. ההגנה מנסה כעת לערער את אמינותה של הקטינה, בכך שיוכיחו כי שיקרה לגבי זהות האורחים במסיבה.

מקלוני או קנליס לא נמסרה תגובה לגבי הזימון להעיד. אולם, מה שבטוח, לסרט שיופק על המשפט, מובטח כבר כוכב אחד.

רוצים לקבל עוד עדכונים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק