קשישה ירתה בשכן כי סירב לנשק אותה

דווייט בטנר ממדינת פלורידה שבארצות הברית לא דמיין שזה יכול לקרות לו. שכנתו של דטנר בת ה-92, ביקשה ממנו נשיקה וכשסירב – ירתה לעבר ביתו 4 קליעים. הקשישה נעצרה ובטנר בן ה-53 החליט לעזוב את השכונה, "חשבתי שזה קורה רק לצעירים", אמר

לא קיבלה נשיקה - ופתחה באש (רויטרס)

אהבה נכזבת: כל מה שהלן סטודינגר בת ה-92 רצתה מהשכן שלה - הוא נשיקה. אך המשטרה בעיר פורט-מק'קוי שבפלורידה מספרת שברגע שהשכן בן ה-53 סירב, כיוונה הקשישה אקדח חצי-אוטומאטי לעבר ביתו, וירתה לכיוונו ארבעה קליעים.

"אם ראשי היה גבוה במעט, היה פוגע לי כדור בעורף", סיפר השכן דווייט בטנר לסוכנות הידיעות רויטרס. סטודינגר, שנעצרה אחרי המקרה ביום שני האחרון, תישאר במעצר עד השימוע שלה בבית המשפט ב-26 לאפריל. היא תואשם בתקיפה בנסיבות מחמירות בנשק קטלני.

בטנר, שוטר בגמלאות, סיפר כי שכנתו הישישה הבהירה לו שהיא נמשכת אליו מרגע שעבר לשכונה לפני כחצי שנה. "עזרתי לפעמים להוציא את הזבל", סיפר, "זו הייתה אדיבות בין שכנים, אך כנראה שהיא פרשה זאת קצת אחרת", אמר.

בכלל רצתה לירות במכונית

לפי בטנר, לאחרונה איימה עליו השכנה שתירה בו, אחרי שסיפר לה כי יש לו חברה. בזמנו, הוא התעלם מהאיום והשכנה לא מימשה אותו. אולם ביום שני האחרון, הגיעה סטודינגר לביתו וסירבה לצאת אם לא ייתן לה נשיקה. סטודינגר משחזר: "היא אמרה שהיא רוצה נשיקה לפני שהיא הולכת, אבל אמרתי לה 'לא' וביקשתי ממנה שתעזוב".

כמה דקות לאחר מכן, בזמן ששוחח עם אביו בטלפון, שמע בטנר את היריות. אחד הכדורים ניפץ את חלונו, שהמטיר עליו שברי זכוכית. בחקירתה סיפרה סטודינגר כי בכלל כיוונה לעבר מכוניתו של בטנר, אותה אהב במיוחד לדבריה. בטנר מצידו הצהיר כי בכוונתו לעבור דירה: "אני לא צריך את כל המתח הזה", אמר, "חשבתי שדברים כאלה קורים רק לצעירים".

רוצים לקבל עוד עדכונים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק