עלילות הלן תומאס: עכשיו בפלייבוי

כתבת הבית הלבן לשעבר הלן תומאס, ממשיכה להשמיץ את ישראל. בריאיון למגזין פלייבוי טוענת הכתבת בת ה-90 כי חייבים להפסיק את התמיכה בישראל שהורגת אנשים. עוד היא מוסיפה: "פתאום להיות אדם אכפתי מתפרש כחטא"

תומאס ממשיכה לתקוף את ישראל. ארכיון (חדשות 2)

הלן תומאס שפוטרה מתפקידה ככתבת הבית הלבן בעקבות התבטאויות אנטישמיות לא מפסיקה לתקוף את ישראל. בריאיון למגזין פלייבוי של חודש אפריל אמרה: "לישראלים יש זכות להתקיים - אבל, במקום שהם באו ממנו".

תומאס בת ה-90 סיקרה את כהונתם של לא פחות מעשרה נשיאים אמריקנים במהלך תפקידה ככתבת בכירה בבית הלבן. פרסום סרטון של שתי דקות בו היא קראה ליהודים ''לצאת מיד מפלסטין'', הוא שסיים במפתיע את הקריירה המפוארת שלה.

בריאיון למגזין פלייבוי, תומאס חושפת כי היא כותבת תור יומי בעיתון קטן בווירג'יניה ועדיין עוקבת בדריכות אחרי הנעשה הבית הלבן. כשנשאלה אם כך דמיינה את ימי הפרישה שלה היא אמרה בתקיפות: ''לא פרשתי - פוטרתי. אף פעם לא אפסיק להיות עיתונאית, לשאול שאלות ולענות עליהן".

"אני לא אנטישמית"

כשנשאלה אודות אמרותיה נגד היהודים התעקשה הכתבת הוותיקה להסביר את עצמה: "אני לא אנטישמית, אבל נראה כי בארצות הברית אסור לומר מילה רעה על היהודים".

לדבריה, אין הבנה לסבל של הפלסטינים והיהודים פשוט באו ולקחו להם את הבתים, גנבו להם את המים והרגו את הילדים שלהם. "יש אלפי אסירים פלסטינים בבתי כלא ישראליים שמעולם לא הורשעו", היא טוענת בריאיון.

אך את מירב הכעס שלה, מפנה תומאס ללובי היהודי החזק בוושינגטון: "ארצות הברית ממשיכה לתת לישראלים כל מה שהם רוצים. אובמה מתחנן לישראל לגשת אל שולחן הדיונים, מציע לישראל מטוסי קרב חדישים ומבטיח להטיל וטו על כל החלטה פרו פלסטינית במועצת הביטחון. נשאלת השאלה למה? חייבים להפסיק את התמיכה בישראל מיד, הם הורגים אנשים".

עם זאת מציינת תומאס כי היא לא רוצה שיזכרו אותה כאישה מלאת שנאה כמו שהצטיירה. בסוף הראיון היה חשוב לה להזכיר כמה שאכפת לה מאנשים, מעניים מחולים ומחסרי ישע. "אכפת לי ממה שקורה בעולם, אכפת לי שישראל הולכת בדרך לא נכונה. פתאום להיות אדם אכפתי מתפרש כחטא. אני חוטאת בזה שאכפת לי. אבל כולנו ילדיו של אלוהים", היא מסכמת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק