ארה"ב: התלמידים גילו - המורה למדעים היא כוכבת פורנו

קריירה מגוונת הייתה לטריקה דיי מארה"ב. באמצע שנות ה-90 היא שיחקה במספר סרטים למבוגרים בלבד, ולאחר מספר שנים חצתה את הקווים והפכה לאשת חינוך. עם זאת, בית הספר שבו היא הועסקה לא ראה את עברה בעין יפה והחליט לפטר אותה

המורה השובבה, טטריקה דיי (CBS)

מורה ביום, כוכבת פורנו בלילה. טריקה דיי, מורה למדעים בבית ספר תיכון במיזורי שבארה"ב נאלצה להתפטר מתפקידה, לאחר שתלמידיה גילו שבעברה שימשה ככוכבנית פורנו.

בהצהרה רשמית שהעביר בית הספר לרשת הטלוויזיה האמריקנית CBS שחשפה את הסיפור, נכתב כי המוסד החינוכי קיבל את בקשתה של דיי להתפטר מיד מתפקידה, לאחר שאחד התלמידים שאל אותה אם בעבר היא לקחה חלק בסרטים למבוגרים. דיי הודתה בפני התלמיד וחבריו כי השתתפה בסרטים אלו כשחיה בקליפורניה באמצע שנות ה-90. כמו כן נמסר שעברה נבדק כאשר התקבלה לעבודה בבית הספר בשנת 2007.

זו אינה הפעם הראשונה שדיי, שבנוסף לקריירה העשירה והמגוונת שלה מגדלת גם ארבעה ילדים, עומדת בעין הסערה. כבר בשנת 2006 היא הודחה מבית ספר אחר בקנטקי. אז המוסד החינוכי הסביר את החלטתו בכך שהיא תהווה "מוקד הסחה" לתלמידים.

"עשיתי הרבה טעויות בחיים", אמרה אז דיי, "עם זאת, אף אחד לא יוכל להגיד שאני לא אוהבת את התלמידים שלי ואת ארבעת ילדיי. עבודתי כמורה היא הדבר המשמעותי ביותר שעשיתי בחיים".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת