מי הישראלי העשיר ביותר בעולם?

16 ישראלים הצליחו להתברג ברשימת עשירי עולם שפירסם הלילה מגזין "פורבס". על פי הדירוג, למקום ה-79 הגיע איש העסקים סמי עופר, שמוגדר כישראלי העשיר ביותר בעולם. עוד נכנסו לרשימה: בני שטיינמץ, שרי אריסון ויצחק תשובה

הישראלי העשיר ביותר בעולם. ארכיון (חדשות 2)

הלילה פורסם הדירוג של מגזין "פורבס" בו מופרטת רשימת האנשים העשירים ביותר עולם. 16 ישראלים הצליחו להיכנס השנה לרשימה היוקרתית, ובראשם איש העסקים סמי עופר שמככב במקום ה-79 עם הון המוערך ב-10.3 מיליארד דולרים.

בני שטיינמץ הוא הישראלי השני העשיר ביותר בעולם ונמצא במקום ה-162 ברשימה, עם הון בגובה של שישה מיליארד דולרים. שרי אריסון הסתפקה במקום השלישי בדירוג הישראלים ברשימה ובסך הכל במקום ה-200, עם הון המוערך ב-5.1 מיליארד דולר.

במקום ה-268 ברשימה ממוקם סטף ורטהיימר, עם הון המוערך בארבעה מיליארד דולרים, ויצחק תשובה הגיע למקום 440 עם אחזקות בשווי 2.6 מיליארד דולר. לרשימה נכנס לראשונה גם הטייקון נוחי דנקנר שקיבל את המקום ה-1,140 עם הון של מיליארד דולר.

את המקום הראשון ברשימה העולמית תופס זה כבר השנה השנייה ברציפות הטייקון המקסיקני קרלוס סלים. במקום השני נמצא ביל גייטסס עם 56 מיליארד דולרים ווורן באפט במקום השלישי עם 50 מיליארד דולר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק