החתן אושפז - החתונה נערכה בסקייפ

יצירתיות של זוג אוהבים מקליפורניה שעמד להינשא כשלפתע נתקף החתן בזיהום ריאתי קשה ואושפז בבידוד. השניים לא הסכימו לבטל את החתונה והזמינו צלמים ששידרו את הטקס בשידור ישיר דרך סקייפ למחשב הנייד של הבעל בעוד הכלה עומדת לבדה בכנסייה. הכלה: "הוא אמר שהוא יפצה אותי, הוא הבטיח שהוא יהיה הבעל הכי טוב בעולם"

טקס בשלט רחוק, ארכיון (חדשות 2)

תוכנת המחשב הצילה את טקס הנישואים. תכניות החתונה של זוג מקליפורניה נראו אבודות כשהחתן המיועד נתקף בזיהום ריאתי ואושפז בבידוד בבית החולים. יוזמה מקורית של הרגע האחרון מנעה את ביטול החתונה - הטקס התקיים באמצעות תוכנת הווידאו - רשת סקייפ.

סמואל קים והלן או בני ה-27, תכננו לקיים את טקס החתונה בעיר פולרטון בדרום קליפורניה כשאורחיהם כבר עושים דרכם מארץ הולדתם קוריאה ומניו יורק. בשבוע של החתונה החתן קים החל לירוק דם, אך לא סיפר לכלתו מחשש שיסב לה צער. מששיתף את זוגתו במצבו הרפואי, אלתרו השנים את הפתרון היצירתי של קיום טקס החתונה דרך האינטרנט.

החתונה התקיימה בצהרי היום כשחמישה צלמים מצלמים את החתונה בכנסייה ומשדרים אותה על מסכי ענק עבור האורחים ועבור קים שצפה בה לבד במחשבו הנייד במחלקת הבידוד בבית החולים.

"האורחים אמרו לנו שזה היה מעורר השראה, הם העריצו את ארוסתי שעמדה בחופה לבד מבלי לבכות", שיתף החתן החולה ממיטתו בבית החולים. הלן אמרה שחתונת הסקייפ לא היתה החתונה האידיאלית לה קיוותה, אבל האורחים היו מאושרים. "הוא אמר שהוא יפצה אותי, הוא הבטיח שהוא יהיה הבעל הכי טוב בעולם", סיפרה הכלה וסיכמה "זה היה ממש נורא שהוא לא היה שם לצידי".

רוצים לקבל דיווחים נוספים מהעולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק