צפו: "דיור" הסתדרו בתצוגת האופנה בלי ג'ון גליאנו

ג'ון גליאנו – אחרי ההתבטאות האנטישמית שלו, אין כבר כמעט מישהו שלא שמע עליו כאן. אז המעצב הוותיק היה אמור להציג מחר בפריז את הקולקציה הפרטית שלו, אבל עכשיו, הוא יצטרך לצפות בה מהבית. ביקרנו על המסלול של כריסטיאן דיור, בתצוגה הכי מסקרנת שהייתה להם

תצוגת האופנה של דיור היא תמיד אחד מאירועי השיא של שבוע האופנה בפריז. השנה, בנוסף לצלמי האופנה, הגיעו גם צלמי החדשות.

על המסלול - אופנת חורף 2012. בקוקטיילים ובמסדרונות - מדברים רק על הימים האחרונים, ושם אחד נוכח נפקד, ג'ון גליאנו.

התצוגה עצמה התנהלה כרגיל, עד לסופה. אז בדרך כלל המעצב שעיצב את הקולקציה הולך עם הדוגמנית האחרונה. הפעם, מי שעלה לבמה הם כל אותם עובדי סדנאות, אלו שבאמת הכינו את הבגדים.

מיקי בוגנים: הוא חולה ושיילך לטיפול

"אני לא רוצה לדבר בשבחו בזה הרגע", אמר לחדשות 2 מיקי בוגנים שהגיע לתצוגה. "אני חושב שהוא אדם מאוד מאוד חולה ושיילך לטיפול. אין שום סיבה להחרים את האירוע, משום שההתנהלות היא מאוד מאוד הוגנת, לא הייתה להם אחריות למה שהוא יגיד", אמר ושאל: "מה עוד אפשר יותר מלפטר אדם שהוא בין החשובים ביותר בתעשייה".

זו הפעם הראשונה מזה 15 שנה שגליאנו לא הוביל את התצוגה. על פי מקורביו הוא נמצא כעת בגמילה, אם כי לא ברור איך אפשר לגמול אדם מאנטישמיות.

נשיא דיור סידני טולדנו אמר כי "העובדה שדיור נקשר בגלל מעצבו, מבריק ככל שיהיה, למילים בלתי נסבלות, מכאיבה לנו מאוד". אבל בחוץ, היו כבר כאלה שהביעו תקווה שגליאנו יחזור לעולם האופנה, "הוא גאון", אמרו.

 רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק