זמן בחירות בבריטניה: אלו התמונות שיביאו ניצחון לקמרון?

ראש הממשלה המכהן דיוויד קמרון לא ידוע כחובב חיות נלהב. הוא התנגד לחוק שאוסר ציד שועלים, צולם יורה ביונים וברוב המקרים הוא פוגש חיות רק כשהן בצלחת. אבל, הבחירות ייערכו בעוד חודש ואנשי הקמפיין של המפלגה השמרנית מנסים לתקן את הרושם בעזרת טלה חמוד במיוחד

קמרון עושה שרון (SKY NEWS)

דיויד קמרון, מנהיג השמרנים בבריטניה וראש הממשלה המכהן, מתכונן לבחירות שייערכו בעוד חודש. ואין סימן טוב יותר לכך שהוא מנסה להתחבב על הציבור מסדרת התמונות שאנשי הקמפיין שלו פרסמו היום (ראשון) בהן נראה קמרון, שלא ידוע כחובב חיות מושבע, מאכיל טלה חמוד בבקבוק חלב.  

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בעבר נקשר שמו של קמרון לחיות בהקשרים הרבה פחות חיוביים - במהלך מסע ציד של צבאים, כשירה ביונים או כשניסה לבטל את החוק שאוסר לצוד שועלים. אבל, עכשיו מנסה ראש הממשלה הבריטי לנצח בבחירות ואנשי הקמפיין של המפלגה השמרנית יודעים שחיסול חיות לא מביא קולות.

ראש הממשלה הבריטי לא נגעל מהרוק (SKY NEWS)

דיויד קמרון מציג פסחא (SKY NEWS)

הבחירות בבריטניה יערכו בעוד 32 ימים ועל פי הסקרים אף מפלגה לא תשיג רוב כדי להקים ממשלה לבדה, מה שאומר שבריטניה כנראה הולכת לקראת עוד קואליציה.

למען קולות הרגישים (SKY NEWS)

על פי הסקרים המוקדמים, השמרנים מקבלים 33% מהקולות - אחוזי תמיכה דומים לזו שמקבלת מפלגת הלייבור (העבודה) הבריטית.

כוחה של מפלגת UKIP הימנית הקיצונית, שקוראת להגבלת ההגירה לבריטניה, עולה ל-14% ולעומתם הליברלים, שמהווים חלק מרכזי בקואליציה הנוכחית, מאבדים גובה עם 7% תמיכה בלבד.