ארה"ב: בן 16 קלע סל ניצחון בשנייה האחרונה של חייו

טרגדיה על המגרש: כוכב הכדורסל של תיכון במדינת מישיגן מת אחרי שקלע סל ניצחון. ווס לאונרד, שהיה כוכב הכדורסל והפוטבול של התיכון סיים עונה מושלמת על הפרקט כשהוביל את קבוצתו למאזן של 20 ניצחונות ללא אף הפסד אחד, וניצח בשנייה האחרונה של חייו את המשחק האחרון בעונה

ווס לאונרד, קלע סל ניצחון בשנייה האחרונה (חדשות 2)

זה יכול היה להיות רגע השיא בקריירת הכדורסל הקצרה של ווס לאונרד, שחקן בליגת התיכונים במדינת מישיגן שבארצות הברית. לאונרד בן ה-16 שיחק במשחק האחרון של העונה, אליו הגיעה הקבוצה במאזן נקי מהפסדים. ניצחון במשחק משמעו סיום עונה מושלמת על ידי הקבוצה.

בהתקפה האחרונה של המשחק, הייתה ללאונרד את ההזדמנות להגשים את החלום של כל שחקן כדורסל - לקלוע את סל הניצחון. בשניות האחרונות של המשחק, קיבל לאונרד את הכדור וקלע בשניות האחרונות את הסל שניצח את המשחק. האוהדים ובני קבוצתו הסתערו עליו בשאגות שמחה, אך לאונרד כבר לא היה בהכרה.

פרמדיקים שמיהרו למקום החלו לבצע בשחקן הצעיר פעולות החייאה ופינו אותו לבית החולים. אך כשהגיע לבית החולים, היה זה מאוחר מדי ומותו נקבע. קריירת הספורט של כוכב הכדורסל של התיכון, שהיה גם כוכב נבחרת הפוטבול, נגדעה באיבה. סיבת מותו טרם ידועה.

"זה בלתי אפשרי לעכל", אמר חברו של לאונרד לקבוצה שיין בייל, "זה כמו לאבד בן משפחה", הוסיף. מנהל בית הספר דירק ווילדרייר הוסיף "המילה 'שוק' מתארת את המצב בצורה המדויקת ביותר", לדברי, "באמצע חגיגות הניצחון, זה פשוט לא ייאמן", דברי ווילדרייר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים בנושא? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק