ארה"ב: שלח עכברים לפיצריה המתחרה

בעל פיצרייה בעיירה דרבי שבארה"ב מצא דרך מקורית להביא לפשיטת רגל של מתחריו: הוא הניח שק ובו עכברים חיים בתוך סניפים של פיצריות מתחרות. כעת הוא מואשם בסעיפי התאכזרות לבעלי חיים, כוונת זדון והתנהגות שאינה נאותה

כתב אישום הוגש השבוע נגד בעלים של פיצרייה בפרבר של העיר פילדלפיה שבארצות הברית  ממנו עולה כי כי זמם לשתול עכברים חיים בפיצריות של המתחרים - על מנת להובילם לפשיטת רגל.

הנאשם, ניקולס גלאיצסטוס, בעליה של הפיצרייה "נינה בלה" בעיירה דרבי, הניח שק ובהם עכברים חיים בתוך הפיצרייה המתחרה "פיצה ורונה" ביום שני האחרון - כך מסר מפקד המשטרה המקומית. הבעלים של "פיצה ורונה" סיפר כי ראה את גלאיצסטוס נכנס לשירותים במסעדה כשבידיו שק, אך יוצא בידיים ריקות.

האישום: אכזריות לבעלי חיים

השוטרים שהוזעקו למקום מצאו את שק העכברים וטביעות נעליים על מושב האסלה. ככל הנראה, ניסה גלאיצסטוס לשים את העכברים בתוך התקרה האקוסטית של המסעדה. כשהסביר בעל המסעדה לשוטרים את מי ראה, איתרו השוטרים את גלאיצסטוס מחוץ לפיצרייה אחרת בעיר, "הדוד ניק", כשהוא מנסה להניח שק ובו חמישה עכברים מחוץ למסעדה.

כנשאל למעשיו, הודה גלאיצסטוס במיוחס לו, אך טען כי את הפיצרייה שלו פקדה מתקפת עכברים פתאומית וכי הוא משוכנע שהעכברים הושתלו שם על ידי מישהו ממתחריו. הניסיון שלו היה, לדבריו, רק מעשה תגובה ולא רעיון מקורי שלו להביא את המתחרים לפשיטת רגל. הוא נאשם בסעיפים של אכזריות לבעלי חיים, כוונת זדון, הטרדה והתנהגות לא נאותה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים בנושא? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק