ג'ון גליאנו נכנס למרכז גמילה

מעצב העל ג'ון גליאנו, שתועד אומר אמירות גזעניות כלפי יהודים בפאב בפריז, יצא למרכז גמילה. בין היתר הדוגמניות נעמי קמפבל וקייט מוס שכנעו את גליאנו להיגמל מהמשקה שגרם לו לומר אמירות בוטות וקשות נגד יהודים מול מצלמה. עדיין לא ידוע מי יחליף אותו בכריסטיאן דיור

גליאנו. נכנס לגמילה (רויטרס)

ג'ון גליאנו, מעצב העל שפוטר ממשרתו כמעצב ראשי בכריסטיאן דיור לאחר שהתבטא בצורה אנטישמית, עזב את צרפת על מנת להיכנס למרכז גמילה. גליאנו, שתועד כשהוא אומר דברי גזענות אנטישמיים קשים כשהיה שיכור בפאב בפריז, התאשפז במוסד הגמילה כדי להיגמל מאלכוהול.

מקורות שסירבו להזדהות סיפרו כי ידידיו הקרובים של גליאנו, ביניהם דוגמניות העל קייט מוס ונעמי קמפבל, הצליחו לשכנע אותו להיגמל מהטיפה המרה. למרות ששם המרכז לא נמסר במפורש, סביר להניח כי היעד של גליאנו הוא מרכז "מדו'ס" באריזונה, שם טופלו בעבר אלטון ג'ון ודונטלה ורסאצ'ה.

למרות שנפטרו מגליאנו הבעייתי, בכריסטיאן דיור טרם החליטו מי יחליף אותו בתפקיד המעצב הראשי של המותג. מועמד בולט הוא ריקארדו טישי האיטלקי, מעצב הבית של ז'יבנשי, שנמצאת בבעלות אותה חברת אם שמחזיקה בכריסטיאן דיור. בכל זאת, ישנן שמועות כי כריסטיאן דיור עשויים לבחור במעצב אלמוני ולתת לו את המשרה הנחשקת, שמועה שבוודאי מדירה שינה מעיניהם של מעצבים צעירים רבים באירופה.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים בנושא? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק