הזוג שחטף את ג'ייסי נשבר - ומודה

ננסי ופיליפ גארידו מודים שחטפו את ג'ייסי לי דוגארד ב-1991, התעללו בה מינית, כלאו אותה 18 שנים והביאו איתה לעולם שתי ילדות, כך אומר עורך דינם. הפרקליט אמר שהתביעה מציעה עסקה טיעון: 440 שנים בכלא לפיליפ ו-241 שנים לננסי

ג'ייסי ופיליפ גארידו (חדשות 2)

בני הזוג דוגארד מקליפורניה, המואשמים בחטיפת ילדה והחזקתה במשך 18 שנים בשבי, הודו באשמה מול החוקרים, כך מסר עורך הדין המייצג את השניים.

סטפן טפסון, שמייצג את ננסי גארידו, אמר כי הלקוחה שלו ובעלה פיליפ מודים בחטיפת ג'ייסי לי דוגארד מהרחוב ב-1991. הפרקליט אמר שהוא לא הגיע עדיין לעסקת טיעון עם התביעה, אך הוא קיבל מהם הצעה  - 440 שנים בכלא עבור פיליפ ו-241 שנים לננסי.

פיליפ גארידו הביא לעולם שתי ילדות עם ג'ייסי בזמן שכלא אותה בתנאים מחפירים. השבוע, פגשה ג'ייסי לראשונה את ננסי, האישה שסייעה בהתעללות שספגה במשך השנים. המשטרה ביקשה מג'ייסי להעלות את הטענות מול ננסי וכך לגרום לה להישבר ולהודות. על פי עורך הדין, זה כנראה עבד. השתיים לא נפגשו מאז נעצרו בני הזוג גארידו באוגוסט 2009.

ננסי גארידו תודה היום בתמורה ליום חופש אחד

בני הזוג מואשמים ב-18 סעיפים, בהם חטיפה למטרות מיניות, אונס, התעללות מינית בילד, כליאה ויצירת פורנוגרפיה עם קטינים. ננסי גארידו, על פי הפרסומים במצב נפשי קשה מאוד, היא מתחננת שייתנו לה יום אחד מחוץ למעצר ומוכנה עכשיו, על פי עורך דינה, לקבל על עצמה כל האשמה בתמורה לכמה שעות של חופש.

אבל בית המשפט לא מוכן להקל עם בני הזוג, שחטפו ביוני 1991 את ג'ייסי דוגארד מתחנת אוטובוס באחד מרחובות אל דוראדו, קליפורניה. השניים כלאו אותה ואחר כך את שתי בנותיה במחסן או אוהל מוזנח בחצר האחורית של ביתם, שם פיליפ אנס אותה מאות פעמים במהלך 18 שנים נוראיות. הם נלכדו רק באוגוסט 2009.

רוצים לקבל עדכונים נוספים בנושא? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק