צפו: שור מסתער על היציע בארה"ב

ספורט ה"רודיאו" נחשב לבילוי פופולרי מאד בדרום ארצות הברית. משפחות שלמות באות לראות את הרוכבים מנסים להישאר ישובים על גבי סוסים או שוורים משתוללים. מי שיושב בשורה הראשונה ברודיאו יודע שהוא יהיה קרוב ל"אקשן", אבל בני זוג שהלכו לזירה בדרום קרוליינה - קיבלו יותר ממה שציפו לו. רק במזל זה נגמר בפציעה קלה

ישיבה בשורות הראשונות של יציע הרודיאו מבטיחה בדרך כלל קרבה מקסימלית ל"אקשן", אבל הקהל בצפון קרוליינה ממש לא היה מוכן לאקשן מהסוג הזה.

בני הזוג טרימנל, שהגיעו לבלות זמן איכות יחדיו בזירת הרודיאו של וויליאמסטון, מצאו את עצמם לפתע מתחת לרגליו של שור זועם שהצליח לדלג מעבר לגדר. מפעילי הרודיאו ניסו לשלוט בשור אחרי שהרוכב נפל ולהוביל את החיה הזועמת למכלאות, אבל לשור היו תכניות אחרות. הוא קפץ ליציע, התעלם מהגדר, ושעט היישר לעבר בני הזוג ההמומים.

בוץ' טרימנל ניסה לדחוף את אשתו מהסכנה ולברוח, אבל הוא לא הספיק - שניהם נפצעו באורח קל ופינו את עצמם לבית החולים. את החשבון של בית החולים ישלמו בעלי הרודיאו, שהבטיחו לשניים כניסה חינם לכל האירועים הבאים. באשר לשור עצמו - הבעלים היו פחות נחמדים, והחזירו אותו לזירה אחרי פחות משעה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים מהעולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק