"האחות השופעת" של קדאפי בדרך הביתה

גלינה קולוטניצקה, האחות האוקראינית בת ה-38 עליה סופר רבות במסמכי ה"ויקיליקס" שנחשפו בשנה שעברה, תעזוב בימים הקרובים את לוב - בדרכה חזרה לאוקראינה, כך מדווח הערב במדינה. בתה של קולוטניצקה אישרה את הפרטים והוסיפה: "היא הייתה רגועה, ביקשה ממני לא לדאוג והבטיחה שהיא חוזרת הביתה בקרוב", אמרה

קולוטניצקה וקדאפי. "לא יכול לזוז בלעדיה" (חדשות 2)

סוף לרומן עם ה"בלונדינית החושנית": גלינה קולוטנציקה, שהתפרסמה בסוף השנה שעברה במסמכי "ויקיליקס" כמי שנהגה להסתובב בחברתו של שליט לוב מועמר קדאפי, מתכוונת לחזור בימים הקרובים לביתה באוקראינה - כך מדווח הערב העיתון המקומי "סגודנבה". את הדברים אמרה לעיתון בתה של קולוטנציקה.

"אמא שלי התקשרה אלי אתמול ואמרה שהיא כרגע בטריפולי", אמרה הבת לעיתון. "היא אמרה לי שמתקיימים חילופי אש ועימותים קשים. היא הייתה רגועה, ביקשה ממני לא לדאוג והבטיחה שהיא חוזרת הביתה בקרוב".

החשיפה ב"וויקיליקס": "טסה עם קדאפי לכל מקום"

עם פרוץ העימותים דווח במספר כלי תקשורת כי לבלונדינית החושנית מאוקראינה כלל אין כל כוונה לעזוב את המדינה, אך הערב דווח במדינה אחרת. ממשלת אוקראינה קראה לכל אזרחי המדינה השוהים בלוב לעזוב מיד את המדינה  - אך רופאים אוקראינים רבים הודיעו כי יישארו בה, כי פשוט אין ביכולתם למצוא עבודה ראויה באוקראינה.

בחשיפת "וויקיליקס" בנובמבר האחרון, נטען כי קולוטניצקה "טסה עם קדאפי לכל מקום". עוד נכתב בין היתר כי בשל העובדה שהוויזה שהתכוונה להוציא על מנת להשתתף במשלחת הלובית לעצרת הכללית של האו"ם התעכבה, שלח עבורה קדאפי מטוס פרטי - כדי שתגיע להיפגש עמו בפורטוגל.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק