רוצים לפנק את כלבכם? שלחו אותו למלון בוטיק

בריכות מחוממות, סלוני עיסוי ותפריטים מיוחדים, הם רק חלק מהפינוקים שמציע מלון בוטיק חדש בפריז. אלא שבמלון לא תראו אורחים שהולכים על שתיים, כיוון שהוא מיועד לכלבים שבעליהם מעוניינים להעניק להם אירוח מפנק במיוחד

לא סתם חופש - מלון בוטיק. אילוסטרציה (חדשות 2)

אומרים שהכלב הוא ידידו הטוב ביותר של האדם, אז מה מגיע לו יותר מפינוק איתי במלון בוטיק? כך חשבו כנראה מנהלי מלון הבוטיק הראשון שהוקם בפריז לבעלי הזנב.

מבט ברשימת השירותים שמציע המלון לכלבים, אפשר לחשוב שמדובר במלון יוקרתי לאנשים רגילים: בריכות מחוממות, עיסויים או מנוחה על הספות בסוויטות הפאר. מייסדי המלון, דווי וסטן בורון, שהינם מומחים להתנהגות של כלבים ואוהבי חיות באופן כללי, מציעים לבעלי הכלבים גם תכנית הכשרה לאילוף כלבים, לצד טיולים ממושכים ביערות הסמוכים למלון.

כדי לזכות את כלבכם באירוח מפנק תצטרכו להיפרד מ-36 ל-48 דולר ללילה, לא כולל הטסת בעל החיים לפריז כמובן. אך מבחינת מייסדי המלון, מדובר בהשקעה קטנה בכלבים, שזקוקים לדעתם לחופשה מדי פעם, במיוחד כלבים עירוניים שמבלים זמן רב בשגרת יומם כשהם כלואים בדירות קטנות.

"אנשים חושבים שאנחנו מגישים להם אוכל מצלחות כסף, אבל אין כאן מטרה ראוותנית או חסרת טעם כזאת", הם מסבירים. "אנחנו לא פה כדי להעניק להם מניקור או לצבוע את הפרווה שלהם בוורוד. אנחנו כאן כדי לתת מענה לצרכים שלהם. אנשים בעיר הזאת גרים בדירות קטנות בלי גינה או חצר ובדרך כלל עסוקים ועובדים כל הזמן. אין להם זמן להתפנות לכלבים שלהם - ואנחנו כאן כדי שהכלבים יוכלו לזכות בפעילויות מרעננות שחיוניות להם".

רוצים לקבל עדכונים נוספים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק