מדהים: 6 תינוקות בלידה אחת

בני זוג מארה"ב ניסו במשך שנים ארוכות להיכנס להיריון ולא ממש הצליחו. כשזה סוף כל סוף קרה, יצאו לאוויר העולם 6 תינוקות חמודים אחד אחרי השני. אופרה ווינפרי התגייסה השבוע ותרמה להם שובר לקניית מזון בשווי רבע מיליון דולר

אחרי שלקחה את הקהל בתכנית שלה בטיסה ישירה לאוסטרליה, עם ג'ון טרבולטה כטייס, הוכיחה השבוע מנחת הטלוויזיה אופרה ווינפרי פעם נוספת את רוחב הלב שלה. הפעם היא העניקה שובר בשווי 250,000 דולר ללמשפחה שילדה לאחרונה שישה ילדים במכה אחת, כדי שיוכלו לנצל אותו באחת מרשתות השיווק.

רוזונו ומיה מק'גי ניסו להיכנס להיריון במהלך השנים האחרונות, אבל לא הצליחו. כשזה סוף כל סוף קרה, זה קרה בענק, עם שישה ילדים שיצאו לאוויר העולם אחד אחרי השני.

עכשיו, בזכות הנדיבות של אופרה, יוכלו בני הזוג יחד עם התינוקות - אוליביה, מדיסון, רוזונו ג'וניור, ג'ושוע, אלייג'ה ואייזק - ליהנות מחיים קצת יותר קלים, לפחות בכמה שנים הראשונות שהכסף יספיק להם.

ווינפרי לא הייתה המפורסמת היחידה שהתגייסה לטובת המשפחה המורחבת. גם הזמרת סלין דיון הודיעה כי תעניק במתנה לזוג ההורים ארבעה לילות במלון שבו היא מופיעה בלאס וגאס - וגם זוג כרטיסים חינם להופעה.

רוצים לקבל עוד עדכונים מהעולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק