בן 14 נעלם לאחר שהותקף בידי תנין

נער אוסטרלי בן 14 שנכנס לשחות עם שני אחיו בחוף צפוני מבודד באוסטרליה נעלם לאחר שהותקף בידי קרוקודיל. אחיו סיפרו שהבחינו בחיה הזועמת מתנפלת על אחיהם וניסו להזעיק עזרה, אך עד ששבו למקום - הנער נעלם בין הגלים מבלי להשאיר עקבות. במטרה אופטימיים ומקווים שהוא עדיין בחיים. "ייתכן שהוא חי ונסחף עם הגאות"

החשש: נהרג מתקיפת קרוקודיל. אילוסטרציה (AP)

חיפושים נרחבים נערכים בחופים הצפוניים אחר נער בן 14 שהותקף בידי קרוקודיל. בשעות האחרונות עוסקים כוחות ההצלה האוסטרליים בניסיונות לאתר את הנער, שנעלם בחוף נידח בצפון היבשת בזמן ששחה עם שני אחיו. השניים הבחינו באחיהם נעלם בין הגלים והזעיקו את התושבים המקומיים, אך עד שאלו הגיעו לסייע, הנער כבר נעלם בלי להשאיר עקבות.

השוטרים סרקו את אזור החוף, בתקווה למצוא סימן חיים מהנער, ולטענתם קיים סיכוי שהנער עדיין בחיים. "אנחנו בהחלט מצפים למצוא ילד חי, זה לא מופרך", אמר סמל כריס ראיין לרשת סקיי. "אולי הוא פשוט נתפס בגאות ונסחף בזרמים".

למרות האופטימיות של המשטרה, המפגש האחרון של קרוקודיל עם ילדים צעירים הסתיים בטרגדיה. לפי כשנתיים נהרגה בריוני גודסל בת -11 לאחר שהותקפה בידי תנין בפאתי דרווין.

לפני שבוע: אב הציל את שתי בנותיו מתקיפת קרוקודיל

מדובר במקרה השני של תקיפת קרוקודיל באוסטרליה בשבוע האחרון: לפני כשבוע הציל אב בן 37 את שתי בנותיו לאחר שנלחם על חייו מול קרוקודיל באורך שלושה מטרים שתקף וגרר אותו מתחת למים בעת שרחץ בנחל עם שתיים מבנותיו בקווינסלנד, אוסטרליה. בנס הוא הצליח לגבור על הקרוקודיל והוציא את בנותיו מהמים.

אדי סיגאי, אב לשלושה, סיפר כי נכנס לשחות באפיק הנחל עם בנותיו, ג'ניפר בת ה-17 ומוניקה בת ה-12. לאחר שלוש שעות של בילוי במים הופיע הקרוקודיל, חלף ליד הבנות ונשך בעוצמה את ידו של האב שבתגובה בעט והלם בזוחל באגרופיו.

סיגאי התעשת מהר ובעודו מדמם, העביר את מוניקה לגדת הנחל הבטוחה ונתן לבת הגדולה ג'ניפר לנהוג לבית החולים, שם איבחנו שהוא סובל מסימני נשיכה בידו השמאלית ומשריטות על גבו. לאחר יומיים בבית החולים סיכם האב את האירוע "הדבר הכי חשוב שהקרוקודיל לא ניסה לפגוע בבנות שלי. בכל מקרה, ייקח הרבה מאוד זמן עד שאני אכנס שוב לתוך המים, אם בכלל...".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק