חתונת קייט ווויליאם: כל הפרטים

החתונה המלכותית בבריטניה מעסיקה את העולם כבר זמן רב. הבוקר מפרסם עיתון "ידיעות אחרונות" את לוח הזמנים המלא לטקס המתוכנן ל-29.4. אחרי הטקס יעלה הזוג על כרכרה ואז יתנשק לראשונה לעיני העולם כולו. רשימת המוזמנים שנחשפה מעוררת מהומות, בעיקר מצד מי שלא הוזמן. השאלה הגדולה שנותרה: איך נראית שמלת הכלה?

חפרפרת בארמון: מקור פנימי בתוך בית המלוכה חושף בפני כתב "ידיעות אחרונות" יניב חלילי פרטים סודיים אודות חתונתם המלכותית של הנסיך ויליאם וארוסתו קייט מדילטון בעוד כחודשיים. המקור מספר על לוח הזמנים המלא של יום החתונה ומפרט את רשימת המוזמנים הנוצצת.

היום המאושר בחייהם של קייט ווויליאם יחל בשעה 10:00 בנסיעה לאורך המסלול המלכותי, שבצידיו צפויים להריע כמיליון בני אדם, עד הגעת כלי הרכב לכנסיית וסטמינסטר. בשעה 11:00 יתקיים טקס הנישואין, בשעה 12:15 הזוג הנשוי הטרי יעלה על כרכרה וירכוב חזרה לארמון בקינגהם כשהוא מלווה במשמר של חיילי הצבא המלכותי. בשעה 13:25 יתרחש אחד מרגעי השיא של השנה בבריטניה, כאשר היורש לבית המלוכה ומלכתו המיועדת יצאו אל המרפסת ויתנשקו לעיני העולם בפעם הראשונה.

החתונה המלכותית בבריטניה - סיקור מיוחד

סביב רשימת המוזמנים לחתונה נחשפות גם השערוריות, שהבולטת בהן היא העובדה כי הדוכסית פרגי, שהנסיך ויליאם הודיע כי יזמין אותה לחתונה, לא תוזמן בסופו של דבר, ככל הנראה בגלל וטו שהטילה המלכה אליזבת. מי שכן ניתן למצוא ברשימת המוזמנים הם המלכים, המלכות ויורשי העצר של בלגיה, הולנד, ספרד, שוודיה, דנמרק ונורווגיה ולצידם גם פעילים בארגוני צדקה עליהם פרס הנסיך את חסותו.

המקור לא הסכים לגלות את התשובה לשאלה שהכי משגעת את כל הממלכה: איך נראית שמלת הכלה? קייט מתעקשת שהשמלה תיחשף רק ביום החתונה, לכן כרגע נותר עדיין סיכוי כי פרט אחד אודות האירוע הגדול בכל זאת יימלט מציפורניהם של צהובוני בריטניה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים בנושא? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק