אבחן את חברו בפייסבוק והציל את חייו

אומרים עליו שהוא מבזבז זמן, האשימו אותו בדרדור בני הנוער - אבל מסתבר שפייסבוק יכול גם להציל חיים. לא מאמינים? תשאלו את פיטר בל. הבריטי בן ה-30 פרסם סטטוס בו התלונן על כאבים עזים ורטן על כך שהוא הולך "כמו זקן". חברו המנתח הבין שמדובר בתוספתן שעומד להתפוצץ והאיץ בו לפנות לביה"ח - בדיוק בזמן הנכון

מנתח בריטי כנראה הציל את חייו של חברו בזכות דיאגנוזה שביצע - רק באמצעות הפייסבוק.

ראול ולאניני קרא את את הסטטוסים שפרסם חברו פיטר בל ברשת החברתית וחשד שמשהו אינו כשורה. בל בן ה-30 חשב כי מתח שריר והתלונן על כאבי בטן שהולכים ומחריפים. הוא החליט לצאת מהעבודה ולנוח בבית. "אני הולך כמו איש זקן", כתב בפוסט בפייסבוק.

כשהתעורר בל הבחין במסר ששלח לו חברו הרופא, בו ביקש להתקשר אליו בדחיפות והעלה את ההשערה שמדובר בתוספתן שעומד להתפוצץ. ולאניני אכן צדק.

בל שמע בעצת חברו וכאשר הגיע לבית החולים, הודיעו לו הרופאים שהתוספתן שלו כבר מחורר, מצב שעלול להיות קטלני לולא מטפלים בו בזמן. אחרי הניתוח בו הוסר התוספתן, ביקש בל להודות לולאניני. "אני חייב לו כמה בירות", הודה.

ולאניני מצדו הצטנע וחילק שבחים לרופאים. "אני חושב שהאנשים בחדר הניתוח הצילו את חייב - אני רק נתתי לו את הדחיפה בכיוון הנכון", הדגיש.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק