מהיר ועצבני בקליפורניה: מרדף ב-220 קמ"ש

שוטרי הסיור במחוז לוס אנג'לס מצאו את עצמם בעיצומו של מרדף מותח במיוחד, לאחר שנהג מכונית פרטית החליט לדחות את דרישתם לעצור בצד הדרך ופתח בנסיעה חסרת מעצורים - כמעט. לאחר דקות ארוכות של מרדף מותח, התנגש החשוד בשני כלי רכב אחרים שנסעו לפניו ובסופו של דבר אולץ לעצור

מרדף מהסרטים: סירובו של נהג מכונית לעצור לביקורת שגרתית התפתח אמש (שבת) למרדף משטרתי דרמטי, שבסיומו נאלצו הנהג והנוסע שישב לצדו להסגיר את עצמם לידי כוחות המשטרה שדלקו אחריהם – לא לפני שניגחו מספר כלי רכב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במהלך סיור שערכו לאורך אחד הכבישים המהירים במדינת קליפורניה, הבחינו לפתע שוטרי סיור במכונית חשודה, שנהגה נסע במהירות גבוהה בהרבה מהמותר. לאחר שהנחו את הנהג לעצור בצד הדרך לצורך ביקורת, הוא האיץ לפתע ופתח בנסיעה פרועה תוך שהוא מסכן את שאר הנהגים בכביש.

שניות ספורות לאחר שחצה את רף ה-220 קמ"ש, ניסה החשוד לעבור בין מכונית פרטית לטנדר שנסעו מטרים ספורים לפניו. מסוק המשטרה שעקב אחר התקדמות נתיב הבריחה של החשוד במכונית, הבחין אז כיצד הוא מנגח את שני כלי הרכב לאחר ניסיון כושל לחצות בנסיעה ביניהם.

כתוצאה מההתנגשות סטו שתי המכוניות המעורבות בתאונה אל צדי הכביש, זאת בעוד שמכוניתו של החשוד המשיכה בנסיעה למרחק של עשרות מטרים בודדים כשהיא מעלה מגחונה ניצוצות.

בניגוד להערכה כי הנהג ינסה להימלט רגלית מהזירה, הפתיע זה כשיצא מהרכב יחד עם נוסע נוסף והסגיר את עצמו לידי המשטרה.  השניים נלקחו לחקירה, שממנה טרם התברר מה הוביל אותם לבצע את המעשה. שני נוסעי המכוניות האחרות שעורבו במרדף בעל כורחם, פונו לבית החולים המקומי עם פציעות קלות בלבד.