אב הציל את 2 בנותיו מקרוקודיל

אדי סיגאי רק רצה לשחות באפיק הנחל הנעים עם בנותיו, ג'ניפר בת ה-17 ומוניקה בת ה-12 כשלפתע הופיע קרוקודיל שהסתער עליו ונשך אותו בעוצמה בידו. "התחלתי לתפוס את הקרוקודיל, לנער אותו ולפגוע בעיניו", סיפר האב שנלחם בזוחל המסוכן וחילץ את בנותיו מהמים בעודו פצוע ומדמם

האב אחרי תקיפת הקרוקודיל

אבא בן 37 נלחם על חייו מול קרוקודיל באורך שלושה מטרים שתקף וגרר אותו מתחת למים בעת שרחץ בנחל עם שתיים מבנותיו בקווינסלנד, אוסטרליה. בנס הוא הצליח לגבור על הקרוקודיל והוציא את בנותיו מהמים.

אדי סיגאי, אב לשלושה, סיפר כי נכנס לשחות באפיק הנחל עם בנותיו, ג'ניפר בת ה-17 ומוניקה בת ה-12. לאחר שלוש שעות של בילוי במים הופיע הקרוקודיל, חלף ליד הבנות ונשך בעוצמה את ידו של האב שבתגובה בעט והלם בזוחל באגרופיו. האבא תיאר בהתרגשות את אשר אירע.

"בהתחלה חשבתי שזה הסוף שלי" סיפר בן ה-37. "הוא תפס את היד השמאלית שלי, משך אותי מתחת למים ואז באופן אינסטינקטיבי התחלתי לתפוס את הקרוקודיל, לנער אותו ולפגוע בעיניו. נזכרתי שראיתי בתוכנית דוקומנטרית איך מישהו שרד תקיפה של קרוקודיל בכך שדקר את עיניו וזה הציל אותי".

האב דימם, הבת נהגה לבית החולים

סיגאי התעשת מהר ובעודו מדמם, העביר את מוניקה לגדת הנחל הבטוחה ונתן לבת הגדולה ג'ניפר לנהוג לבית החולים, שם איבחנו שהוא סובל מסימני נשיכה בידו השמאלית ומשריטות על גבו.

גם הילדות שיתפו בחוויה הקשה שעברה עליהן. הבת ג'ניפר נזכרה: "הרגשתי משהו גדול חולף קרוב אלי והנחתי את ידי על הגב של הקרוקודיל בעודו שוחה לעבר אבא שלי. לא יכולתי להירדם בלילה". אחותה הקטנה מוניקה היתה מבועתת: "הרגשתי את הזנב של המפלצת נוגע בגב שלי".

לאחר יומיים בבית החולים סיכם האב את האירוע "הדבר הכי חשוב שהקרוקודיל לא ניסה לפגוע בבנות שלי. בכל מקרה, ייקח הרבה מאוד זמן עד שאני אכנס שוב לתוך המים, אם בכלל...".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק