בריטניה: בת 18 מתה אחרי הנשיקה הראשונה

ערב רומנטי של סטודנטית ביישנית הסתיים בטרגדיה. ג'נה בנג'מין, צעירה אתלטית בת 18, צנחה ומתה מול עיניו של בן זוגה החדש - רגע אחרי הנשיקה הראשונה. בניתוח שלאחר המוות התברר כי ג'נה סבלה ממום נדיר בלב. ההורים ההמומים: אנחנו לא מאשימים אותו, הוא לא יכול היה לעשות דבר כדי להציל אותה

טרגדיה בממלכה: ג'מה בנג'מין, סטודנטית בת 18 מווילס, התמוטטה ומתה דקות ספורות לאחר שהתנשקה בפעם הראשונה עם החבר שלה.

בסוף השבוע האחרון נפגשה ג'מה עם דניאל רוס, סטודנט בן 21. השניים החלו בקשר ידידות, אך בהדרגה הפכה מערכת היחסים לרומנטית. בני הזוג ביקשו ללכת יחדיו לפאב מקומי, אך דניאל שכח את ארנקו והם נאלצו לחזור לביתו.

השניים, כך סיפר הסטודנט, קירבו שפתיים במסדרון בפעם הראשונה מאז החלו לצאת, וכעבור זמן קצר נפלה ג'מה על הספה ואיבדה את הכרתה.

דניאל ההמום הזעיק אמבולנס וניסה להחיות אותה - אך ללא הצלחה. מותה נקבע במקום. מחקירת האירוע עולה כי הסטודנטית הצעירה סבלה ממום נדיר בלבה, שגורם למותם של 500 בני אדם בבריטניה מדי שנה.

בני משפחתה התקשו לעכל את הבשורה המרה וסיפרו על נערה ביישנית שהחלה לפרוח לאחרונה והייתה בכושר גופני מעולה. "היא הייתה שחייני למרחקים ארוכים ושיחקה הוקי, ממש התגלמות הבריאות והחיוניות", הדגישו הוריה, אך ציינו כי היא הייתה לחוצה מהבחינות המתקרבות.

למרות הטרגדיה הבהירו בני הזוג שאין בלבם שום כעס על בן זוגה של ג'מה. "הוא לא אשם", חזרו ואמרו, "הוא לא יכול היה לעשות כלום כדי להציל אותה. לא הנשיקה הרגה אותה - אלא בעיה בריאותית שלא ידענו עליה". 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק