בלתי נתפס: בת 61 ילדה את הנכד שלה

לידה בגיל 61 היא מפליאה בפני עצמה, אך הלידה של כריסטין קייסי הפכה למיוחדת עוד יותר, משום שהתינוק הבריא שנולד לה, הוא למעשה הנכד שלה. קייסי, האישה המבוגרת ביותר שילדה אי פעם במדינת אילינוי שבארצות הברית, שברה מספר שיאים בכך ששימשה כאם פונדקאית לבתה שלה, שלא הצליחה ללדת במשך שנים

שרה קונל וכריסטין קייסי (חדשות 2)

עץ משפחתי מוזר: ההורים הביולוגים של פיניאן הם ביל ושרה קונל. אך האישה שילדה את פיניאן, כאם פונדקאית, היא אמה של שרה, כלומר, סבתה של פיניאן. רופאים יצרו עשו שימוש בהפריה חוץ-גופית על מנת להפרות ביצית של שרה עם הזרע של ביל, ואת הביצית המופרה השתילו ברחמה של אמא של שרה, כריסטין קייסי.

כריסטין היא מי שהביאה את פיניאן לעולם והיא גם הסבתא שלו. שרה קונל סיפרה לעיתון "שיקאגו טריביון" על הלידה של בנה התינוק בניתוח קיסרי ביום רביעי האחרון. "כששמעתי אותו מתחיל לבכות, איבדתי את הראש", אמרה קונל, "זה פשוט נס".

שרה קונל ניסתה פעמים רבות להביא תינוק לעולם, אך אפילו לאחר טיפולי פוריות רבים, לא הצליחה לשמור על ההריונות שלה. הזוג הגיע לפתרון היצירתי ביחד עם אמה של שרה, ולקחו בחשבון שכל הריונותיה של קייסי עברו ללא תקלה, אפילו שהאחרון בהם היה לפני 30 שנים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק