השחקנית אליזבת טיילור אושפזה בשל אי ספיקת לב

הכוכבת האמריקנית, זוכת שני פרסי האוסקר, נעדרה מאירוע בו הייתה אמורה לקבל פרס ביום רביעי האחרון. היום אישרה הדוברת שלה שהיא אושפזה בבית החולים בשל אי ספיקת לב. בשלב זה לא ברור עד מתי תישאר באשפוז. מקורביה: אנו מודים למעריצים על התמיכה

טיילור עם מייקל ג'קסון, ארכיון (חדשות 2)

השחקנית הבריטית-אמריקנית אליזבת טיילר (78) אושפזה בבית החולים בעקבות אי ספיקת לב. הדוברת של טיילר, סאלי מוריסון, אישרה שהשחקנית זוכת האוסקר אושפזה במרכז הרפואי סברס סיני בימים האחרונים לאחר שהופיעו אצלה סימפטומים המעידים על פעילות לא תקינה של הלב.

הדוברת ציינה כי בשלב זה לא ברור כמה זמן תישאר טיילר באשפוז. היא הודתה למעריצים הרבים על תמיכתם בבני משפחתה, אך עם זאת ביקשה מהם לכבד את פרטיות הכוכבת, כדי לאפשר לצוות הרפואי לעשות את עבודתו.

טיילור הייתה אמורה להשתתף באירוע ביום רביעי האחרון, בו הייתה אמורה לקבל פרס על תרומתה למאבק במחלת האיידס, אך היא החמיצה את האירוע בשל מצבה הבריאותי.

במהלך הקריירה שלה, שיחקה טיילור ביותר מ-50 סרטים וזכתה פעמיים בפרס האוסקר. בצעירותה נחשבה לאחת הנשים היפות בעולם, בין היתר בשל צבע עיניה הייחודי, המזכיר את הצבע הסגול. היא התפרסמה בין היתר בשל אורח חייה הראוותני, בנישואיה הרבים לבעלים שונים, במערכת היחסים המתוחה עם אחד מבעליה, השחקן ריצ'רד ברטון, ובידידותה עם מייקל ג'קסון.  

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק