התפתחות בפרשת התאומות השוויצריות בנות ה-6 שנעלמו

כבר יותר משבוע עוסקים שוטרים בשוויץ, איטליה וצרפת בניסיון לאתר את זוג התאומות השוויצריות בנות ה-6 שנעלמו לאחר שאביהן התאבד. כיוון החקירה שנבדק כעת הוא כי הבנות נמצאות באזור האי קורסיקה בצרפת, לשם שטו עם אביהן. אפשרות נוספת: האב השליך את בנותיו מסיפון המעבורת - והתאבד לאחר שירד

אלסיה וליביה שפ. נעדרות (דיילי מייל)

החיפוש אחרי שתי התאומות השוויצריות בנות ה-6 שנעלמו בחודש שעבר באיטליה קיבל היום תפנית מפתיעה, כשהרשויות במדינה מסרו כי על פי עדויות עשו השתיים את דרכן יחד עם אביהן לאי הצרפתי קורסיקה. כעת אומרים במשטרה המקומית כי הרחיבו את החיפושים לאזור האי וגם לדרום איטליה.

על פי הודעת הרשויות, שטו האב מתיאס קספר שפ ובנותיו על המעבורת לכיוון קורסיקה, אך לא ניתן היה לאשר כי אלו ירדו מהספינה עם הגעתה לנמל. לפיכך, אחד הכיוונים שנבדק הוא כי האב השליך את בנותיו מהסיפון לים ולאחר מכן התאבד. עד ראייה אחד סיפר למשטרה במארסיי כי הבחין באב מטייל עם השתיים לאחר שירד מהמעבורת בקורסיקה, אך לא ניתן היה לאשר כי אכן מדובר בתאומות.

עוד פורסם היום כי אמן של התאומות קיבלה בדואר כ-4,400 אירו, במעטפות שונות שנשלחו אליה מבעלה לשעבר, ממספר ערים שונות באיטליה. לדברי המשטרה, שלח הבעל את המעטפות לפני שהתאבד. במשטרה חוקרים כעת מדוע שלח האב את הכסף לגרושתו.

האב התאבד - והתאומות עדיין נעדרות

משטרות איטליה, שוויץ וצרפת עורכות מאז השבוע שעבר חיפושים נרחבים בסיוע מסוקים וכלבי ציד אחר שתי התאומות, שנעלמו לאחר שאביהן שם קץ לחייו.

גופתו של שפ, תושב שוויץ ויליד קנדה במקור, בן 43, נמצאה במהלך סוף השבוע הקודם ליד תחנת רכבת בדרום איטליה. לטענת המשטרה, הוא השליך עצמו מתחת לרכבת נוסעת והתאבד.

עם זאת, על פי הפרסומים בתקשורת האיטלקית בשבוע שעבר, שהה שפ בימים האחרונים עם שתי בנותיו, התאומות בנות ה-6 אלסיה וליביה. הוא אסף את הבנות מבית אימן אירנה בלוזאן, שוויץ, ב-28 בינואר, שם הן מתגוררות בנפרד ממנו, אך הוא מעולם לא החזיר אותן. על פי החשד, שפ גם גנב את רכבה של אשתו לשעבר.

האשה, אירנה בת ה-44, מיהרה להגיש תלונה במשטרה רק לאחר שקיבלה מבעלה לשעבר גלויה שנשלחה ב-31 בינואר ממארסיי, בה כתב כי "הוא נואש ואינו יכול לחיות בלעדיה". משטרת צרפת טוענת כי באותו היום האב משך סכומי כסף גדולים במזומן במארסיי, ונעלם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק