בת 9 נכלאה בשירותים במשך 6 שנים

זוג סבים מארה"ב נאשמים במעשה מחריד במיוחד - כליאת נכדתם בת ה-9 מאז הייתה בת 3 בחדר השירותים. כתב האישום מייחס לשניים סעיפים של חטיפה והתעללות. על פי דבריה של הילדה, אילצו אותה הסבא והסבתא לישון עם כרית בחדר האמבטיה, כשהיא רשאית לצאת רק לבית הספר ול"אירועים מיוחדים" - האחרון בהם היה לפני 4 שנים

נכלאה בחדר השירותים במשך שנים. אילוסטרצי (AP)

בראיין הארט בן ה-50 ורעייתו ריווה בת ה-49 מארה"ב צפויים לעמוד בפני כתב אישום חמור בבית המשפט במונטגומרי, באשמה כי כלאו את נכדתם בת ה-9 בשירותים מאז הייתה בת 3. לשניים מיוחסים סעיפי אישום של חטיפה והתעללות בחסר ישע.

הפרשה החמורה נחשפה בסוף החודש הקודם, כאשר סיפרה הילדה האומללה על מצבה לאחות בית הספר, שזיהתה כי היא סובלת מהפרעות התנהגות וממופנמות יתר. לאחר שגילתה את המעשים האיומים, מיהרה האחות להזעיק את הרשויות.

בתשאולה על ידי חוקרת ילדים, סיפרה הילדה כי במשך שנים ישנה על רצפת האמבטיה עם כרית קטנה, כשסבתא מאפשרת לה לצאת החוצה רק לבית הספר ולאירועים מיוחדים. האירוע המיוחד האחרון אליו הורשתה הילדה לצאת מתוך חדר האמבטיה אירע רק בשנת 2007 - מאז שהתה בחדר הקטן ברצף.

למרות המעשים הנוראיים שמיוחסים לשניים, דרשה התביעה לגזור עליהם רק 15 שנות מאסר. בבית הסבא והסבתא המתעללים חיו עוד שלושה ילדים נוספים - אחיה של הנכדה, ששמה נאסר לפרסום, ושני בניהם של הזוג הארט, בני 14 ו-12. כעת, בעקבות חשיפת הפרשה, הוצאו השלושה מחזקתם של בני הזוג.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק