ארה"ב: בת 20 מתה אחרי ניתוח פלסטי

המשטרה בפילדלפיה מנהלת מצוד אחר מנתח פלסטי, שתיאם עם צעירה ניתוח פלסטי באמצעות האינטרנט, וככל הנראה גרם ברשלנותו למותה. קלאודיה אדסי בת ה-20 בסך הכל רצתה לעצב מחדש את עכוזה באמצעות ניתוח פלסטי פשוט, אך הניתוח הסתבך ואדוסי מתה כתוצאה מזיהום. "אנחנו לא יודעים אם יש לו רישיון", אמרו במשטרה

רצתה לעצב מחדש את העכוז - ומצאה את מותה. (מטרו)

טרגדיה בגלל ניתוח פלסטי: צעירה בת 20 מארה"ב מתה השבוע לאחר שפרוצדורה קוסמטית פשוטה שעברה בעכוזה הסתבכה וגרמה לה לזיהום קשה בכל הגוף. המשטרה בפילדלפיה, שם בוצע הניתוח, כבר פתחה בחקירת חשד לרשלנות מצד הרופאים - שביצעו את הניתוח באופן בלתי חוקי.

על פי הדיווח, נסעה קלאודיה אדוסי במיוחד לפילדלפיה, כשהיא מלווה בשלוש חברות, כדי לעבור את הניתוח ביום שני האחרון. עם זאת, כמה שעות לאחר מכן, בעודה מתאוששת בבית המלון, החלה אדוסי לסבול מכאבים בחזה ומקשיי נשימה והובהלה חזרה לבית החולים - שם נאלצו בהמשך הרופאים לקבוע את מותה.

למרות שתוצאות הנתיחה שלאחר המוות עדיין לא פורסמו, במשטרה כבר הודיעו כי הם מנהלים מצוד אחר הרופאים שביצעו את ההליך הרפואי, שככל הנראה תואם באמצעות האינטרנט ולא דרך הפנייה רפואית מסודרת. "אנחנו לא בטוחים אם מי שביצע את הניתוח בכלל מחזיק ברישיון", אמרו היום במשטרה. "אנחנו עדיין עובדים על חקירת המקרה", הוסיפו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק