זוג בריטי נדהם: התכתבנו בבקבוק לפני 30 שנה

מנדי אינגליש הייתה בת 13 כששלחה בשנת 1979 מכתב בבקבוק במטרה למצוא אהבה. ריצ'ארד מצא אותו שנתיים לאחר מכן, כשהיה בן 6. הוא החליט לשלוח מכתב בחזרה - אך מנדי החליטה לא להגיב "כי הוא קטן מדי". לפני חצי שנה החלו השניים לצאת - ולפתע נדהמו לגלות: התכתבנו לפני 30 שנה

ריצ'ארד ומנדי. לא להאמין ("הסאן")

סיפור מהאגדות: בני זוג מבריטניה, שיוצאים כבר יותר מחצי שנה נדהמו לגלות כי התכתבו האחד עם השני, באמצעות מסרים שהעבירו בבקבוקים, לפני יותר מ-30 שנה. התגלית יוצאת הדופן מסעירה בימים אלו את צהובוני בריטניה.

על פי הדיווח בעיתון "הסאן", מאנדי אינגליש הייתה רק בת 13 כשכתבה לראשונה "מכתב אהבה" - ושחררה אותו לים בבקבוק בשנת 1979. שנתיים לאחר מכן מצא אותו ריצ'ארד, אז רק בן שש - שהחליט לענות למכתב ולהעביר אותו לבעליו.

ואולם אינגליש, שקיבלה את המכתב זמן קצר לאחר מכן חשבה בליבה שמדובר באדם צעיר מדי לגילה, והחליטה לא להשיב למכתב פעם נוספת.

"העברנו את כל החיים ביחד"

ביוני האחרון החלו השניים לצאת. אינגליש, היום בת 44, הכירה את ריצ'ארד (36) והשניים התאהבו. באיזשהו שלב החלו לדבר על סיפור "המכתב בבקבוק" - ונדהמו לגלות שהתכתבו זה עם זה בעבר. "זה היה מדהים", מתארת אינגליש את הגילוי. "פתאום הבנתי שמדובר באותו גבר ששלח לי את מכתב האהבה לפני זמן כל כך רב. הייתי בשוק, שכמעט התעלפתי".

"זה נראה כי העברנו את כל החיים שלנו ביחד", מוסיפה אינגליש. "גדלנו בנפרד, מאות מיילים זה מזה - אך בעצם ביחד". גם ריצ'ארד התקשה לעכל: "לא יכולתי להאמין, כשמנדי סיפרה לי שהיא זו שכתבה לי. זה פשוט מוזר".

בינתיים, התקשורת בבריטניה חוגגת על הסיפור. השניים התראיינו בינתיים בלעדית ל"סאן", אך הסיפור הזה מועמד כבר להיות אחד הסיפורים החמים בעיתונות הצהובה בבריטניה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק