הגולשים יחליטו: ברבי וקן יחזרו?

שבע שנים לאחר שנפרדו בגדול, ענקית הצעצועים "מאטל" החליטה לבחון מחדש את גורל הזוגיות של הזוג המפורסם ברבי וקן - בעזרת הגולשים בפייסבוק. החברה מבקשת מכם הגולשים להחליט האם השניים צריכים לשוב זה לזרועות הפלסטיק של זו

יחזרו או לא יחזרו? ברבי וקן (חדשות 2)

גולשי פייסבוק יכריעו בקרוב על גורלם של אחד הזוגות האמריקניים הידועים ביותר, לאחר שבע שנים ארוכות ביותר של פרידה.

ברבי וקן, שתי הבובות בנות חצי מאה שמשווקות על ידי ענקית הצעצועים "מאטל", נפרדו ביום האהבה הלועזי, ולנטיינ'ס דיי, ב-2004 לאחר 43 שנות זוגיות. עכשיו נקרא הציבור הרחב להחליט האם הם צריכים לשוב זה לזרועות זו.

לאחר הפרידה הגדולה, ברבי החלה לצאת עם בובת גולש אוסטרלי בשם בליין, קן סיים את תפקידו כמופע הצדדי הנצחי של ברבי ו"יצא בגדול", כפי שכתבו אנשי "מאטל" בדף הפייסבוק שהוקם לצורך העניין.

קן ניסה לחזור לגדולה עם תפקידו ב"צעצוע של סיפור 3" המועמד לאוסקר, והופיע גם בשבוע האופנה בניו יורק - כך נכתב בדף הפייסבוק. ב"מאטל" אומרים שגם כשגילה קן את הסלבריטאות העצמאית שלו, מטרתו הייתה תמיד לזכות שוב בברבי.

"לאחר שחקר את סצנת הרווקים, קן יודע כעת שברבי היא הבובה היחידה בשבילו", מסרו מטעם החברה. "מאטל" גם פרסמה שלטי חוצות בניו יורק ובלוס אנג'לס מטעמו של קן, עליהם נכתב: "ברבי, אנחנו אולי מפלסטיק אבל אהבתנו אמיתית".

אתם מוזמנים להצביע בדף הפייסבוק של ברבי או של קן, או בכתובת: barbieandken.com

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק