בריטניה: בת 19 בהיריון נרצחה וגופתה נשרפה

ניקיטה גרנדר בת ה-19 מווילס הייתה אמורה ללדת את בתה התינוקת בעוד כשבועיים, אבל נרצחה בסוף השבוע באכזריות. כבאים שהוזעקו לדירתה בוויילס בעקבות דיווח על שריפה מצאו את הגופה החרוכה, אולם רק בהמשך - לאחר הנתיחה שלאחר המוות - התברר כי קודם לכן מישהו דקר את ניקיטה למוות. בריטניה כולה בהלם

ניקיטה גרנדר , הצעירה שנרצחה (ה"סאן")

בריטניה סוערת בעקבות פרשת רצח חמורה של צעירה בת 19, שגופתה נמצאה לאחר שריפה בדירתה. בנתיחה שלאחר המוות התגלה כי הצעירה נרצחה בדקירות סכין עוד לפני השריפה, אולם הפרט המסעיר ביותר הוא העובדה שהצעירה הייתה בהיריון מתקדם - שבועיים בלבד לפני לידת תינוקה.

תחילת הפרשה בדיווח על שריפה בבית בעיר ניופורט בווילס, בבוקר יום שבת. הכבאים שהוזעקו למקום הצליחו להשתלט על האש, ואז מצאו את גופתה המפוחמת של הצעירה בת ה-19, ניקיטה גרנדר, בחדר השינה שבקומה הראשונה של הבית.

בתחילה חשבו כולם שהצעירה נספתה בשריפה, אך בהמשך נמצאו על גופתה סימני דקירות רבים שהובילה למסקנה כי היא נרצחה עוד לפני שהאש אחזה בדירה. המשטרה מחפשת כעת אחר כלי הרצח, ככל הנראה סכין, ובלשי המשטרה עדיין נמצאים בזירת השריפה כדי לנסות ולאתר רמזים נוספים באשר למה שהתרחש בדירה לפני הדליקה.

"לא נשכח אותך אף פעם יקירה"

הבלש ג'ף רוניין, שמוביל למעלה מ-50 שוטרים בחקירת הרצח, אמר לסקיי ניוז כי "זה רצח נוראי. הצעירה הייתה שבועים לפני לידת בתה התינוקת, וכך בעצם שני בני אדם איבדו את חייהם".

השכנה לואיס מאדלי, שחיה בדירה הצמודה לזירה בה נמצאה הגופה, אמרה "אני בהלם , איזה אובדן חיים מיותר, לא שמעתי כלום בזמן האירוע, אבל אני יודעת שהיא הייתה אמורה ללדת בעוד זמן קצר, בדיוק ביום הולדתו של בן זוגה".

דף הפייסבוק של הצעירה שנרצחה התמלא בתגובות של חברים המומים מהאירוע. בין היתר כתבו חבריה של ניקיטה: "לא נשכח אותך אף פעם יקירה, במיוחד את הימים הפרועים כשהיינו ילדים".

רוצים לקבל עוד חדשות מהעולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק